جهت برقراری تماس با همکاران ما می‌توانید با شماره تلفن  021-79439 تماس بگیرید.

اقامت دائم / معرفی شغل های پر درآمد انگلیس
معرفی شغل های پر درآمد انگلیس
زمان تقریبی مطالعه: 5 دقیقه

معرفی شغل های پر درآمد انگلیس

سمیرا رسائی زاده 14 آبان 1402 زمان تقریبی مطالعه: 5 دقیقه

فهرست مطالب

سطح زندگی در کشور انگلیس بالا است و از آن جا که هزینه های زندگی هم هر روزه افزایش می یابد، در نتیجه درآمدی که می توان از مشاغل مختلف در انگلیس به دست آورد، تقریبا بالا است. با این حال ایرانیان برای کار در انگلیس نیازمند دریافت ویزای کاری انگلیس هستند. البته مهاجرت به انگلیس از طریق روش های دیگر مانند تحصیل در انگلیس هم میسر است که در مقاله مربوط به آن به طور کامل شرایط آن را شرح داده ایم. هدف ما از این مقاله معرفی شغل های پر درآمد انگلیس است تا بتوانید با حقوق و مزایای زندگی در انگلیس آشنا شوید. پس با آسان سفر همراه باشید.

شرایط کار در انگلستان

افراد زیادی علاقمند به کار در انگلیس هستند و این قضیه به دلیل حقوق بالا و زبان انگلیسی این کشور است که شرایط را برای متقاضی ساده تر می کند. اما اولین قدم برای اخذ ویزای کاری انگلیس پیدا کردن یک کارفرما در انگلیس است. اطلاع از مشاغل پر درآمد انگلیس باعث می شود تا سریعتر بتوانید به هدف خود درست یابید. شغلی که در انگلیس پیدا می کنید، باید با مدرک تحصیلی یا کار کنونی شما مرتبط باشد.

روند اخذ ویزای کاری انگلیس به نسبت سایر کشورها ساده تر است، زیرا کارفرما کلیه کارهای مربوط به ویزای شما را انجام می دهد و برای شما مجوز کاری دریافت می کند و تنها کاری که شما نیاز است، انجام دهید تهیه مدارک و حضور در کارگزاری vfs است.

لیست مشاغل پردرآمد در انگلستان

دکتر

با اینکه به طور کلی درآمد در انگلیس بالا است، اما مشخص است که همیشه شغل هایی هستند که درآمد بالاتری نسبت به مشاغل معمولی دارند و در این میان میزان سابقه کار و مدرک تحصیلی فرد هم در درآمد وی تاثیرگذار هستند.

فهرست مشاغل پردرآمد انگلستان

مقالات مرتبط

 • متخصص جراحی عروق
 • جراح
 • پزشک
 • دندان ‌پزشک
 • متخصص پوست
 • وکیل
 • مدیر بازاریابی
 • متخصص بیهوشی
 • مدیر فروش
 • مهندس انرژی
 • خلبان
 • مدیر امور مالی
 • مدیر تولید
 • مدیر کل هتل

درآمد مشاور بانکداری و سرمایه گذاری در انگلیس

این شغل در درجه اول با مشتریان سروکار دارد و شما باید بتوانید با آن ها ارتباط برقرار کرده و از نیازهای آن ها مطلع شوید. همچنین فرد باید بتواند شرکت های مختلف را ارزیابی کند و موقعیت های سرمایه گذاری را شناسایی نماید. برای گرفتن جاب آفر در این شغل باید تحصیلات دانشگاهی مرتبط و قدرت تحلیل بالایی داشته باشید که معمولا حقوق آن در سال 84 هزار پوند است.

درآمد جراح و دکتر در انگلیس

جراح

پزشکی همواره از مشاغل دشوار اما با حقوق بالا بوده است و دلیل آن هم این است که علاوه بر اینکه فرد باید سال های طولانی به مطالعه بپردازد، باید همیشه خود را آپدیت نگه دارد، زیرا با جان انسان ها سروکار دارد. درآمد پزشکان متخصص در انگلیس تقریبا از 45 هزار پوند الی 77 هزار پوند است.

درآمد متخصص جراحی و عروق در انگلیس

متخصصینی که در این زمینه کار می کنند با مسئولیت های بسیار بالایی روبه رو هستند و یک اشتباه می تواند موجب مرگ بیمار شود به همین دلیل درآمد ناشی از این شغل هم بسیار بالا است و تقریبا از 50 هزار پوند شروع می شود.

درآمد دندان پزشکی در انگلیس

دندانپزشک

از آن جا که سلامت دهان و دندان بسیار ارزشمند است، مردم مجبورند تا برای مشکلات دندان خود به دندان پزشکان مراجعه کنند و هزینه های دندانپزشکی در همه جا بالا است. در کشور انگلیس درآمد دندان پزشکی از 45 هزار پوند شروع می شود.

درآمد مدیر بازاریابی در انگلیس

مدیران به دلیل اینکه مسئولیت زیادی دارند و باید تصمیم های مهمی اتخاذ نمایند، از درآمد بالاتری نسبت به سایر کارمندان برخوردارند. در همین راستا کسانی که مدیر بازاریابی هستند، باید بتوانند با تبلیغات مناسب یک محصول را به فروش برسانند. همین امر باعث شده تا درآمد آن ها از 64 هزار پوند شروع شود.

درآمد متخصص پوست در انگلیس

یک متخصص باید دانش علمی مناسبی داشته باشد و بیماری ها را تشخیص دهد. برای اینکار فرد باید مدت طولانی در دانشگاه تحصیل کند و این امر باعث می شود تا درآمد متخصصین پوست در کشور انگلیس تقریبا از 38.700 هزار پوند آغاز شود.

درآمد وکیل در انگلیس

وکالت

شغل وکالت اهمیت خاصی دارد، زیرا وکیل باید بتواند به درستی به دفاع از حقوق شما در طی یک دادخواست بپردازد. بنابرین حقوق وکلا در انگلیس تقریبا از 28 پوند شروع می شود.

درآمد متخصص بیهوشی در انگلیس

تخصص این افراد در زمینه بیهوشی، ایجاد بی حسی و کاهش درد است و گاهی اوقات باید در وضعیت های دشوار به احیای قلب هم مشغول شوند، به همین دلیل درآمد یک متخصص بیهوشی در انگلیس تقریبا از 38 پوند شروع می شود.

درآمد مدیر تولید در انگلیس

از وظایفی که مدیر تولید برعهده دارد شامل برنامه ریزی در رابطه محصولات و فروش آن ها است. علاوه بر این شخص باید بتواند به خوبی بازار را بررسی کرده و نیاز متقاضیان را متوجه شود، به همین دلیل از شغل های پر درآمد انگلیس است. درآمد یک مدیر تولید در انگلیس معمولا از 40 هزار پوند شروع می شود.

درآمد مدیر فروش در انگلیس

مدیر

مدیر فروش باید بتواند پروژه های شرکت یا فروشگاه را سازمان دهی کند و وظایف کارمندان را مشخص نماید. البته وظایف این مدیران با توجه به نوع شرکت متفاوت است. علاوه بر این داشتن دانش بازاریابی هم ضروری است. به همین دلیل درآمد این افراد معمولا از 37 هزار پوند خواهند بود.

درآمد مدیر کل هتل در انگلیس

هتلداری از جمله مشاغل پر درآمد در انگلیس است که در همه جای دنیا از ارزش بالایی برخوردار است. زیرا هرچه صنعت گردشگری آن کشور بهتر باشد، کار کردن در صنعت هتلداری هم درآمد بیشتری خواهد داشت. در این میان درآمد یک مدیر هتل تقریبا از 23 هزار پوند در سال شروع می شود.

درآمد مدیر امور مالی در انگلیس

یک مدیر مالی باید درآمدهای شرکت را مدیریت کند و حساب آن ها را داشته باشد و همچنین باید بتواند برای هر پروژه بودجه مشخصی را تعیین کند به همین دلیل درآمد این افراد تقریبا از 35 هزار پوند است.

درآمد خلبانی در انگلیس

خلبان

خلبان، شغل بسیار پرخطری است و مسئولیت جان انسان های زیادی در دستان او است پس علاوه بر دانش بالا باید بتواند در موقعیت های دشوار تصمیم های مناسبی هم بگیرد، بنابراین درآمد این افراد تقریبا از 26 هزار پوند است.

درآمد مهندس انرژی در انگلیس

حوزه کاری این افراد در زمینه نیروهای آبی، منابع انرژی، بادی، گاز و کلیه منابعی طبیعی است. درآمد این اشخاص تقریبا 27 هزار پوند است.

دریافت ویزای کار انگلستان

همانطور که گفتیم برای کار در انگلیس باید بتوانید ابتدا یک پیشنهاد شغلی مناسب دریافت کنید و سپس مجوز کاری بگیرید. علاوه بر این ویزای سرمایه گذاری، استارت آپ یا گلوبال تلنت انگلیس هم جزو ویزاهای کاری آن محسوب می شوند.

همچنین کسانی که در خود انگلیس تحصیل کرده اند، می توانند راحت تر ویزای خود را به ویزای کاری تبدیل کنند. ثبت شرکت در انگلیس هم روش دیگری است برای اطلاع از نحوه گرفتن ویزای کاری و کسب اطلاعات بیشتر می توانید به مقاله آن مراجعه کنید.

پست بعد
پست قبل

مقالات مرتبط

پست‌ها و مقالات مرتبط با این پست را می‌توانید از اینجا پیدا کنید
مطالب بیشتر
کافی شاپ های مونترال راهنمای سفر

کافی شاپ های مونترال

قدم زدن در خیابان های مونترال کانادا و هوای خنکی...

راهنمای سفر | 27 خرداد 1402

آشنایی با برنامه انتقال درون شرکتی ICT ویزای آی سی تی

آشنایی با برنامه انتقال درون شرکتی ICT

برنامه انتقال درون شرکتی یکی از برنامه های ویژه است...

ویزای آی سی تی | 28 اسفند 1402

تحصیل در اروپا بدون مدرک زبان مهاجرت تحصیلی اروپا

تحصیل در اروپا بدون مدرک زبان

موسسات آموزشی اروپا از جمله بهترین سیستم های آموزشی در...

مهاجرت تحصیلی اروپا | 27 اسفند 1402

منظور از بیزینس پلن برای مهاجرت چیست؟ استارتاپ ویزا کانادا

منظور از بیزینس پلن برای مهاجرت چیست؟

علاقه به اخذ اقامت دائم کانادا و شهروندی آن از...

استارتاپ ویزا کانادا | 24 اسفند 1402

دریافت وقت مشاوره