جهت برقراری تماس با همکاران ما می‌توانید با شماره تلفن  021-79439 تماس بگیرید.

ثبت شرکت در انگلیس

شرایط ثبت شرکت در انگلیس آسان است و سرمایه گذاران می توانند سود زیادی کسب کنند. به همین دلیل یکی از بهترین راه ها برای حفظ سرمایه و اخذ اقامت دائم انگلیس است.

انگلیس

اگر به دنبال کشوری با اقتصاد پر قدرت هستید، بدون شک انگلیس محلی مناسب برای سرمایه گذاری از طریق ثبت شرکت است. قوانینی که دولت برای سرمایه گذاران مشخص کرده عاملی است که باعث شده تا عده زیادی علاقمند به سرمایه گذاری در این شرکت باشند. برای آشنایی با قوانین ثبت شرکت در انگلیس با آسان سفر همراه باشید.

انگلیس

هزینه لازم برای ثبت شرکت در انگلیس

اولین سوالی که در این پروسه برای شما پیش می آید این است که هزینه ثبت شرکت در انگلیس چقدر است؟ مطمئنا باید سرمایه کافی برای تاسیس شرکت و سایر هزینه ها را داشته باشید. ثبت شرکت های مختلف در انگلیس هزینه متفاوتی دارد که در ادامه به آن ها اشاره می کنیم.

نام خدمت توضیحات قیمت
نوع شرکت

شرکت خصوصی محدود با ضمانت

راه اندازی: 7140 پوند
نوع شرکت

شرکت (LLC)

راه اندازی: 7890 پوند
نوع شرکت

شرکت (PLC)

راه اندازی: 9890 پوند
مزایای ثبت شرکت در انگلیس

ویزای انگلیس

1

وصل شدن به بازارهای جهانی

2

سود بالا

3

عدم وجود قوانین سخت برای ثبت شرکت

4

زمان اداری کوتاه

5

دریافت اقامت انگلیس

6

برخورداری از ویزای همراه برای همسر و فرزندان

passport

مدارک لازم برای ثبت شرکت در انگلیس

برای اینکه بتوانید در این کشور شرکت خود را به ثبت برسانید، ارائه این مدارک ضروری است:

  • ترجمه شناسنامه
  • کپی پاسپورت سهام ‌داران
  • گواهی عدم سوء پیشینه
  • سند ازدواج در صورت وجود
  • رسید پرداخت های انجام شده
  • ترجمه مدرک مربوط به قبض آب و برق و گاز
  • مدارک شرکت و صورت حساب های مالیاتی پرداخت شده

انواع شركت در انگلیس

اتوبوس قرمز رنگ در جلوی کاخ

شرکت های مختلفی در این کشور وجود دارند که برای ثبت شرکت در انگلیس باید با آن ها آشنا باشید، به همین منظور در ادامه به معرفی آن ها می پردازیم:

شرکت سهامی عام (PLC)

شرکت های مورد نظر وظیفه فروش سهام یا ارواق قرضه را دارند. البته شرکت های سهامی عام در ابتدا به صورت خصوصی فعالیت می کنند و برای اینکه به شرکت سهامی تبدیل شوند، باید 50 هزار پوند سرمایه داشته باشند و درصدی از آن را قبل اینکه شرکت به نوع سهامی تبدیل شود پرداخت کنند. وجود دو مدیر و یک دبیر برای این نوع شرکت ها ضروری است.

شرکت خصوصی محدود با ضمانت

این شرکت ها در زمینه کارهای خیریه، کارهای غیرانتفاعی و همین طور ورزشی فعالیت می کنند. وجود یک مدیر و یک کارمند در این شرکت الزامی است و سهامی که هر عضو دارد فقط همان مقداری است که سرمایه گذاری کرده است. ثبت این گونه شرکت ها به سرعت و در عرض چند ساعت امکان پذیر است.

ثبت شرکت با مسئولیت محدود (LLC) در انگلستان

بهترین نوع شرکت برای ثبت شرکت، شرکت های LLC هستند، زیرا در این شرکت ها سود و بدهی بین اعضای شرکت تقسیم می شود. همین طور یکی از ویژگی های این شرکت ها این است که اگر مشکلی در شرکت ایجاد شود، دارایی های شخصی اعضای شرکت حفظ می شوند.

برای تاسیس این نوع شرکت ها حداقل نیاز به یک مدیر و یک سهامدار است. همین طور باید حداقل هشت هزار پوند تمکن مالی داشته باشید، اما میزان سرمایه می تواند هر مبلغی باشد. مدت زمان راه اندازی شرکت تنها 1 هفته زمان می برد.

شرایط ثبت شرکت در انگلیس

شرکت در انگلیس

برای اینکه بتوانید کسب و کار خود را در این کشور شروع کنید، باید ابتدا شرکتی در این کشور ثبت کنید. با این حال از آن جا که قوانین ثبت شرکت در این کشور آسان تر است، در نتیجه به راحتی می توان اجازه ثبت شرکت را به سرعت دریافت کرد و حداکثر در عرض سی روز شرکت خود را تاسیس کنید.

اما یکی دیگر از قوانین مناسب این کشور این است که قوانین ثبت شرکت برای شهروندان انگلیسی و همین طور افراد خارجی تفاوتی ندارد و نیازی به داشتن اقامت این کشور برای انجام این پروسه نیست. تنها نکته ای که سرمایه گذاران باید رعایت کنند این است که ثابت کنند که برای ثبت شرکت در این کشور مشکلی ندارند و کسب و کار آن ها باعث پیشرفت انگلیس می شود.

از دیگر عواملی مهمی که باید در این پروسه رعایت شود، وضعیت تمکن مالی است. در این حالت باید مدارکی ارائه دهید تا دولت انگلیس مطمئن شود از پس هزینه های مالی بر می آیید. با این حال معمولا هیچ مشکلی در این بابت وجود ندارد و فرد به راحتی می تواند مجوز ثبت شرکت را دریافت کند.

مورد دیگری که باید به آن توجه شود مسئله طرح تجاری است که قصد دارید تا آن را در انگلیس راه اندازی کنید. از آن جا که این کشور از نظر اقتصادی مشکلی ندارد، در نتیجه باید طرح قوی ای داشته باشید و برنامه مناسبی هم برای به اجرا درآمدن طرح خود در نظر داشته باشید تا بتوانید آن را در این کشور استفاده کنید. در این نتیجه برای اینکه طرح شما مورد قبول قرار بگیرد باید با دقت آن را آماده کنید. علاوه بر این داشتن رزومه کاری مناسب در زمینه کسب و کار هم می تواند شانس شما را افزایش دهد.

زمینه های مجاز ثبت شرکت در انگلستان

ثبت شرکت در این کشور تابع قوانین ویژه ای است. شرکت های مختلف در این کشور دارای یک کد موضوعی هستند که به آن SLC می گویند. علاوه بر این باید توجه داشته باشید که از کسب و کارهایی مانند بیمه، شغل های مالی و ... محدودیت دارند. در هنگام نام گذاری اسم شرکت نباید از نام هایی که بخشی از اسم های شرکت های مشهور هستند استفاده کرد. همین طور استفاده از هر نوع نام اهانت آمیز که مخصوصا مرتبط به کشور انگلیس باشد، خودداری کرد.

مراحل ثبت شرکت در انگلستان

برای ثبت شرکت در انگلیس باید مراحل مختلفی را طی کنید و همین طور مدارک لازم برای اینکار را هم ارائه دهید. اما به طور کلی یک ایده مناسب و داشتن تمکن مالی از مهمترین شرایط در این پروسه هستند. سازمان های مربوط به کارآفرینان باید ایده شما را تایید کنند. به طور کلی این مراحل به صورت زیر است:

باز کردن حساب بانکی در انگلستان

باز کردن حساب بانکی اولین مرحله ای است که در این پروسه باید انجام شود و برای آن نیازمند ارائه پاسپورت، آدرس شرکت و گواهی های آن هستید.

آدرس دفتر ثبت شده در انگلستان

کارمندان در حین کار با لپ تاپ

آدرس یک شرکت یعنی اعتبار آن، پس ضروری است که باید آدرس مشخصی برای شرکت وجود داشته باشد. همین طور وجود یک مدیر هم برای شرکت ضروری است. افرادی که از خود انگلیس برای ثبت شرکت اقدام می کنند، باید اصل اساس نامه و کپی از گزارش حساب ها را ارائه دهند، اما کسانی که از بیرون این کشور تمایل به انجام کارهای مربوط به ثبت شرکت دارند و هنوز دفتری در انگلیس ندارند، باید از یک آژانس کمک بگیرند تا یک آدرس معتبر برای آن ها ثبت کند.

معرفی ساختار شرکت

هر شرکتی باید ساختار درستی برای خود معرفی کند به طور مثال نوع شرکت باید مشخص باشد.

انتخاب نام مناسب برا شرکت

شاید انتخاب اسامی آخرین مرحله ای باشد که به آن توجه می کنید، ولی باید در نظر داشته باشید که نام شرکت باید به درستی انتخاب شود و برای چک کردن این بخش می توانید با کارشناسان آسان سفر در تماس باشید.

درخواست شماره بیمه ملی (NIN)

از آن جا که شرکت شما در بخش مالیاتی و بیمه باید ثبت شود، در نتیجه داشتن این شماره ضروری است. معمولا برای گرفتن این شماره چند هفته لازم است. هنگامی که شما پروسه ثبت شرکت خود را در انگلیس آغاز می کنید، یک نامه از موسسه کار و بازنشستگی به شما ارسال می شود که در این نامه به شما اطلاع داده می شود تا برای گرفتن شماره بیمه باید مصاحبه شوید. با این حال مصاحبه همیشه ضروری نیست و گاهی بدون نیاز به آن این شماره برای شما پست می شود.

ثبت اطلاعات شرکت

برای اینکه نام شرکت شما حفظ شود و همین طور اطلاعات مربوط به آن به ثبت برسد باید این اطلاعات را در سازمانی که توسط دولت معین شده به ثبت برسانید.

وضعیت و آدرس محل اقامت

افرادی که از ایران اقدام به ثبت شرکت می کنند باید اطلاعات مربوط به ایران و همین طور آدرس خود را در این جا ارائه دهند.

ویزا

اگر بعد از ثبت شرکت در انگلیس بخواهید، در این کشور کار کنید، باید ویزا بگیرید، وگرنه نیازی به اخذ ویزا نیست. همین طور داشتن یک مدیر برای شرکت ضروری است.

موارد مربوط به شرکا برای ثبت شرکت در انگلیس

قوانین خاصی در ارتباط با شرکا در این پروسه وجود دارد، پس اگر شما با چند شریک اقدام به ثبت شرکت کرده اید، باید اطلاعات مربوط به آن ها را هم ارائه دهید. شریک می تواند مسئولیت مدیریت هم داشته باشد. همین طور اگر شریک شما دارای ملیت دیگری باشد، مشکلی به وجود نخواهد آمد. اطلاعات مربوط به شریک به صورت زیر است:

نام و نام خانوادگی

ملیت

تاریخ تولد

آدرس محل اقامت

درصد سهام وی

آدرس محل کار

ویزای مورد نیاز برای ثبت شرکت در انگلستان

در سال های اخیر دو نوع ویزا برای ثبت شرکت در این کشور در نظر گرفته شده است که از نوع استارت آپ و نوآوری هستند.

ویزای نوآوری Innovator

این ویزا به شما اجازه ثبت شرکت و اقامت 3 ساله را می دهد. در صورتی پایان اعتبار ویزا، می توان آن را تمدید کرد. اگر می خواهید این ویزا را دریافت کنید باید طرح بسیار جالب و جدیدی داشته باشید. البته باید اول این ایده مورد تایید قرار گیرد. در این حالت فرد باید سرمایه ای به اندازه 50 هزار پوند به صندوق سرمایه گذاری انگلیس ارائه دهد. چنانچه ویزا را تمدید کنید می توانید اقامت دائم این کشور را دریافت کنید.

ویزای استارت آپ برای ثبت شرکت

یکی دیگر از روش های درخواست ویزا برای ثبت شرکت این است که از طریق استارت آپ عمل کنید. در این حالت فرد باید طرحی نوین برای تجارت خود ارائه دهد. همین طور شما نیازی به داشتن سرمایه ندارید ولی برای باید 1270 پوند در حساب بانکی خود داشته باشید. توجه کنید که داشتن این مبلغ پیش از درخواست ویزا و تمدید آن ضروری است.

مالیات ثبت شرکت در انگلستان

مالیات همواره مسئله ای است که باید در همه زمینه ها آن را در نظر گرفت. کشور انگلیس هم مالیات را روشی برای کسب درآمد خود قرار داده است. در صورتی که می خواهید در این کشور شرکتی ثبت کنید، باید در سازمان مالیاتی به صورت آنلاین ثبت نام نمایید. هنگامی که شرکت شما در این کشور کار خود را آغاز می کند باید در عرض 3 ماه اقدام به ثبت نام در بخش مالیاتی بکنید. و در این خصوص نیاز است که شما مالیات مربوط به هزینه تبلیغات، خرید، اجاره ملک و ... را در این سامانه ثبت کنید. بعد از ثبت شرکت در این کشور یک کد از طرف گمرک به شما فرستاده می شود که باید این کد 10 رقمی را برای وارد کردن اطلاعات مربوط به مالیات خود نگهداری کنید.

سپس سازمانی به اسم HMRC میزان مالیات شما را محاسبه می کند. لازم به ذکر است که سالانه باید اظهارنامه مالیاتی خود را به دولت ارائه دهید و در آن میزان سود و ضرر شرکت مشخص شده باشد.

کمک مالی برای ثبت شرکت در انگلستان

ثبت شرکت در انگلیس

دولت برنامه های حمایتی متعددی دارد که توسط آن ها علاقمندان می توانند کمک مالی دریافت کنند و این کمک می تواند در زمینه مالیات شرکت یا اینکه در زمینه کالاهایی باشد که از طرف شرکت صادر می شود.

مدت ‌زمان ثبت شرکت و نحوه ارسال درخواست

چنانچه تمام مدارک شما کامل باشد کارهای شما در عرض یک روز به اتمام می رسد البته این مدت زمان برای هر شرکتی با توجه به نوع متفاوت خواهد بود. برای درخواست ثبت شرکت در انگلستان پس از ساعت ۳ بعدازظهر همان روز اقدام کنید.

ارسال از طریق پست

برای نهایی کردن درخواست ثبت شرکت می توانید فرم IN01 را پر کرده سپس آن را از طریق پست ارسال کنید. معمولا 8 الی ده روز طول می کشد معمولا نتیجه اعلام درخواست شما هشت الی ده روز طول می کشد و هزینه آن چهل پوند است.

درخواست از طریق وکیل

یک فرد متخصص زمینه مهاجرت می تواند کارهای مربوط به این پروسه را برای شما انجام دهد. وظایف این فرد به صورت زیر است:

کمک به انتخاب نوع شرکت

انتخاب اسم برای شرکت و دریافت مجوز برای آن

ایجاد حساب بانکی

خدمات مربوط به آدرس شرکت

با استفاده از نرم‌افزار

نرم افزارهای خاصی وجود دارند که شما می توانید اطلاعات مربوط به شرکت را در آن ها بفرستید و به این صورت با استفاده از این نرم افزارها با شرکت های انگلیسی ارتباط داشته باشید. در این حالت مدارک شما بدون مشکل به دست شرکت ها می رسد و می توانید از نتیجه درخواست خود به سادگی باخبر شوید.

اخذ اقامت از طریق ثبت شرکت در انگلستان

بعد از ثبت شرکت در این کشور مجوز اقامت را هم می توانید، دریافت کنید. توجه داشته باشید که اگر می خواهید اقامت خود را تمدید کنید باید همچنان به فعالیت های شرکت ادامه دهید. اگر ویزا از نوع استارت آپ باشد، اقامت دو ساله به شما داده می شود، اما اگر ویزا را به نوع نوآوری تغییر دهید، می توانید اقامت دائم این کشور را برای خود و خانواده خود به دست آورید.

استعلام ثبت شرکت در انگلیس

برای اینکه اعتبار شرکت شما مشخص شود، باید از آن استعلام گرفته شود که نحوه استعلام شرکت به صورت زیر است:

بررسی جعلی بودن شرکت

تحقیقات محلی درباره شرکت

بررسی وب سایت شرکت

 بررسی ثبت FCA شرکت

برای اینکه مطمئن شوید، هیچ مشکلی در این پروسه برای شما ایجاد نمی شود، حتما با افراد ماهر که در این زمینه تجربه دارند مشورت کنید.

مشاهده ادامه مطلب بستن مطلب
سوالات متداول

متداول‌ترین پرسش‌هایی که برای کاربران ممکن‌است پیش بیاید

حداقل 50 هزار پوند

بله و قوانین آن برای افراد خارجی و شهروندان خود انگلیس یکسان است.

نظرات شما

نظرات کاربران درمورد ثبت شرکت در انگلیس

نظر شما با موفقیت ثبت شد و پس از تایید نمایش داده خواهد شد.

تاکنون هیچ نظری ثبت نشده

تا کنون هیچ نظری برای این پست ثبت نشده شما می‌توانید اول نفر باشید.

ثبت شرکت در انگلیس

شرایط ثبت شرکت در انگلیس آسان است و سرمایه گذاران می توانند سود زیادی کسب کنند. به همین دلیل یکی از بهترین راه ها برای حفظ سرمایه و اخذ اقامت دائم انگلیس است.

جهت دریافت مشاوره برای ثبت شرکت در انگلیس اطلاعات خود را وارد کنید. به زودی با شما تماس خواهیم گرفت.

این فیلد برای اعتبار سنجی است و باید بدون تغییر باقی بماند .

دریافت وقت مشاوره