جهت برقراری تماس با همکاران ما می‌توانید با شماره تلفن  021-79439 تماس بگیرید.

درباره آسان سفر

آسان سفر با 20 سال تجربه در زمینه گردشگری و مهاجرت

آسان سفر فعالیت خود را در سال 1375 با ارائه خدمات گردشگری از قبیل خرید بلیط هواپیما، رزرو هتل و تور آغاز کرد و به درخواست بالای مشتریان تصمیم به ارائه خدمات در زمینه اخذ اقامت و پاسپورت از طریق سرمایه گذاری، گرفتن انواع ویزا، گرفتن وقت سفارت و پیکاپ پاسپورت گرفتیم. در این سال‌ها همیشه رضایت کامل مسافران برای ما در اولویت بوده است. آسان سفر با ارائه خدمات گردشگری با کیفیت به مسافران و حتی آژانس‌های همکار توانسته در صنعت گردشگری پیشرو باشد. ماموریت آسان سفر به ارمغان آوردن سفری راحت، مطمئن، با کیفیت و با ارزان‌ترین قیمت برای مسافران است.

آسان سفر بدون اغراق یکی از معتبرترین و قابل اعتمادترین شرکت‌های مشاوره تخصصی در زمینه‌های مهاجرتی است. از لحظه مشاوره و عقد قرارداد با ما تا گرفتن اقامت و پاسپورت کشور مدنظرتان، کارشناسان تخصصی اخذ اقامت همیشه در دسترس و آماده پاسخگویی به شما خواهند بود. لازم به ذکر است که مشاوره تلفنی با کارشناسان آسان سفر کاملا رایگان و فاقد هیچ گونه هزینه‌ای است.

تمام هموطنان ایرانی در سراسر جهان می‌توانند جهت مشاوره تلفنی اولیه به طور رایگان با ما تماس بگیرند تا کارشناسان تخصصی ما آن‌ها را به صورت کامل راهنمایی کنند. همچنین، در صورت تمایل برای گرفتن مشاوره حضوری و یا عقد قرارداد می‌توانید با گرفتن وقت قبلی اقدام کنید.

اخذ مشاوره در زمینه خدمات مهاجرتی در آسان سفر

جهت اخذ مشاوره از کارشناسان مهاجرت در آسان سفر می‌توانید ابتدا فرم ارزیابی رایگان را در سایت تکمیل و برای ما ارسال کنید. کارشناسان ما شرایط شما را بررسی می‌کنند و در صورت واجد شرایط بودن برای رزرو وقت مشاوره با شما تماس گرفته می‌شود. تمامی کارشناسان متخصص ما در آسان سفر تلاش می‌کنند با توجه بر قوانین و مقررات، شما عزیزان را به بهترین شکل راهنمایی کنند و آسان‌ترین و ارزان‌ترین راه را برای گرفتن پاسپورت دوم در اختیارتان قرار دهند.

رضایت مشتری، همراهی صفر تا صد مشتری تا زمان گرفتن پاسپورت و یا ارائه خدمات دیگر به صورت بی‌نقص در کم‌ترین زمان، و پایبندی به تعهدات تنها بخشی از ماموریت تیم آسان سفر بشمار می‌روند.

دریافت وقت مشاوره