جهت برقراری تماس با همکاران ما می‌توانید با شماره تلفن  021-79439 تماس بگیرید.

دوره زبان آلمانی مجارستان

اگر هدف شما مهاجرت به آلمان است، دوره زبان آلمانی مجارستان فرصتی مناسب در اختیار شما قرار می دهد تا به آرزوی خود دست یابید.

چرا مجارستان؟

زبان آلمانی یکی از زبان های است که در کشورهایی مانند اتریش، سوئیس و آلمان استفاده می شود. با استفاده از این زبان می توانید به راحتی در دانشگاه های آلمان به صورت رایگان تحصیل کنید و همین طور راحت تر می توانید در آلمان یک پیشنهاد شغلی دریافت نمایید. دوره های زبان آلمانی هزینه چندان بالایی ندارد و در انتهای دوره می توانید یک مدرک معتبر دریافت کنید.

 • اعتبار ویزا: یکساله
 • نوع ویزا: تایپ D
 • محل انگشت نگاری: کارگزاری vfs
 • نوع خدمت: اخذ ویزای تحصیلی
چرا مجارستان؟

هزینه دوره زبان آلمانی در مجارستان

هزینه تحصیل در مجارستان، معمولا برای ترم تحصیلی در حدود 2300 الی 2800 یورو است که هر کالجی مزایا و امکانات متفاوتی به دانشجویان خود ارائه می دهد و برای ویزای دوره زبان باید 80 یورو پرداخت کنید.

نام خدمت توضیحات قیمت
هزینه

ویزای دوره زبان آلمانی مجارستان

80 یورو
مزایای دوره زبان آلمانی مجارستان

تحصیل در مجارستان

1

رفت و آمد در سایر کشورهای حوزه شنگن

2

هزینه پایین زندگی در مجارستان

3

پذیرش آسان در دانشگاه های آلمان

4

باز کردن حساب بانکی بین المللی

5

تغییر ویزا بدون نیاز به بازگشت به ایران

6

کار در سایر کشورهای آلمانی زبان

passport

مدارک لازم برای ویزای زبان مجارستان

مدارک لازم برای این ویزا با توجه به سن و مدرک تحصیلی متفاوت است، اما با این حال مدارک کلی به صورت زیر هستند:

 • مدرک دیپلم و ترجمه
 • ریز نمرات و ترجمه
 • رزومه
 • فرم درخواست
 • انگیزه نامه
 • بیمه
 • رسید پرداخت هزینه ویزا

یادگیری زبان آلمانی در مجارستان

دانشگاهی در مجارستان

کمبود نیروی کار در کشور آلمان باعث شده تا این دولت تمایل زیادی برای استخدام نیروی های خارجی داشته باشد، با شرکت در دوره زبان آلمانی مجارستان این فرصت به شما دست می دهد تا به آسانی به مصاحبه گرفته و در شرکت های آلمانی مشغول به کار شوید.

خوشبختانه پروسه دریافت ویزای زبان مجارستان بر خلاف آلمان آسان است و متقاضی می تواند به راحتی ویزا شود. همین طور بعد از اتمام دوره زبان آلمانی در مجارستان شما نیازی به بازگشت به کشور ندارید و می توانید در همان جا برای رفتن به آلمان اقدام کنید.

تفاوت کالج زبان آلمانی در مجارستان با دانشگاه

کالج ها مراکزی هستند که دوره های آموزشی خود را به صورت خصوصی یا نیمه خصوصی ارائه می دهند. در این مراکز انواع آموزش ها مانند دوره های فنی، زبان، کامپیوتر و ... آموزش داده می شود.

در صورتی که مدرک زبان ندارید و هدف شما ورود به دانشگاه است می توانید در یک دوره زبان کالج شرکت کرده و سپس در دانشگاه پذیرش بگیرید. همین طور پذیرش آسان مجارستان برای متقاضیانی ایرانی باعث شده تا عده زیادی در صدد شرکت در این دوره ها باشند.

شرایط ویزای دوره مجارستان

سن متقاضی باید از 38 کمتر باشد.

مدرک دیپلم برای افراد زیر سی سال ضروری است، افراد زیر 32 هم باید دست کم مدرک لیسانس داشته باشند و داشتن مدرک کارشناسی ارشد برای اشخاصی که زیر 38 هستند ضرورت دارد. (کسانی که مدرک تحصیلی پایین تری دارند می توانید با سابقه کار آن را جبران کنند.)

ارائه برگه تمکن مالی به اندازه هشت هزار یورو

اقامت دائم اروپا با دوره زبان آلمانی در مجارستان

هنگامی که شما از یک کالج زبان در مجارستان پذیرش گرفتید، می توانید با مدارک مورد نیاز به سفارت مراجعه کرده و درخواست ویزا دهید که در این حالت، ویزای دوره زبان آلمانی در مجارستان به صورت یک ساله به شما تعلق می گیرد و هنگامی که به مجارستان وارد شدید، می توانید بعد از یک ماه درخواست کارت اقامت یکساله دهید. بعد از آن اگر مایل به کار کردن در مجارستان باشید، می توانید ویزای کاری دریافت کنید و بعد از پنج سال زندگی در این کشور اقامت دائم آن را دریافت نمایید.

دوره های زبان آلمانی مجارستان

این دوره ها شامل 3 بخش هستند که از پایه تا پیشرفته را به زبان آموز، آموزش می دهند و در ادامه به معرفی آن ها می پردازیم:

دوره های پایه A1 و A2

در دوره پایه، شما با الفبا و جملات ساده آشنا می شوید و بخشی از گرامر را آموزش خواهید دید و در انتهای این دوره دانش آموز می تواند در موقعیت های مختلف مثل خرید، معرفی خود و خانواده، رزرو اتاق در هتل و ... صحبت کند.

دوره متوسط B1 و B2

در دوره متوسط فرد می تواند متن های متوسط را بخواند و درک کند و مشکلی در برقراری ارتباط با دیگران ندارد و قادر است تا درباره موضوعات مختلف به بحث و تبادل نظر بپردازد. همین طور با این سطح از زبان می توان در دانشگاه هم تحصیل کرد.

سطح زبان C1 و C2

در این سطح، دانش آموز می تواند مانند یک فرد Native یعنی کسی که زبان مادری او آلمانی است، صحبت کرده و متن های مشکل را کاملا را متوجه شود. اطلاعات فرد در این سطح بسیار بالا است و کاملا می تواند روان صحبت کند یا بنویسد.

آینده تحصیلی زبان آلمانی در مجارستان

هنگامی که دوره شما در این کشور به پایان رسید، اگر تمایل داشته باشید، می توانید در خود مجارستان تحصیل کنید یا اینکه با تبدیل ویزای خود به ویزای کاری مجارستان در این کشور مشغول به کار شوید.

اما اگر تمایل دارید به آلمان بروید، می توانید در یکی از دانشگاه های این کشور مشغول به تحصیل شوید، همین طور وقتی که شما زبان آلمانی بلد باشید، می توانید در آلمان یا اتریش جاب آفر بگیرید و با گرفتن ویزای کاری به این کشورها مهاجرت کنید.

طول دوره زبان در مجارستان

کلاس درس

همانطور که گفتیم زبان آلمانی در این کشور یکسال طول می کشد و این زمان فرصت خوبی است تا بتوانید دانش زبانی خود را کامل کنید و در دانشگاه پذیرش بگیرید. جالب است که بدانید در این کشور تعدادی از کالج ها با دانشگاه های اروپا قرارداد دارند، در نتیجه گاهی اوقات می توانید حتی به صورت رایگان در آن ها ثبت نام کنید.

هزینه زندگی در مجارستان

معمولا اینکه چقدر تمکن مالی برای زندگی در مجارستان نیاز است، بستگی به خود فرد دارد و مخصوصا که اجاره خانه و مبلغ خورد و خوراک در آن تاثیرگذار هستند. اما به طور میانگین می توان این مبالغ را در را نظر گرفت:

اتاق کوچک250 یورو به بالا
حمل و نقل50 یورو
خورد و خوراک200 یورو
سایر هزینه های مانند اینترنت و ...150 یورو

همچنین تعدادی از کالج ها هم هستند که صبحانه و ناهار به دانش آموزان ارائه می دهند، اما باید مبلغی برای آن به صورت جداگانه پرداخت کنید. در صورتی که سوالات بیشتری از این بابت دارید، می توانید با کارشناسان آسان سفر تماس بگیرد.

بیمه دانشجویی در مجارستان

معمولا مبلغ بیمه برای دانش آموزان و دانشجویان تقریبا 200 یورو است که باید آن را سالیانه پرداخت کنید.

مشاهده ادامه مطلب بستن مطلب
سوالات متداول

متداول‌ترین پرسش‌هایی که برای کاربران ممکن‌است پیش بیاید

شانس این ویزا بسیار بالا است و با مدارک کامل هیچ دلیلی برای نگرانی وجود ندارد و می توانید به راحتی ویزا شوید.

طول این دوره یکساله است.

بله، این دوره مسیر شما را برای رفتن به آلمان هموار می سازد.

نظرات شما

نظرات کاربران درمورد دوره زبان آلمانی مجارستان

نظر شما با موفقیت ثبت شد و پس از تایید نمایش داده خواهد شد.

تاکنون هیچ نظری ثبت نشده

تا کنون هیچ نظری برای این پست ثبت نشده شما می‌توانید اول نفر باشید.

دوره زبان آلمانی مجارستان

اگر هدف شما مهاجرت به آلمان است، دوره زبان آلمانی مجارستان فرصتی مناسب در اختیار شما قرار می دهد تا به آرزوی خود دست یابید.

جهت دریافت مشاوره برای دوره زبان آلمانی مجارستان اطلاعات خود را وارد کنید. به زودی با شما تماس خواهیم گرفت.

این فیلد برای اعتبار سنجی است و باید بدون تغییر باقی بماند .

دریافت وقت مشاوره