جهت برقراری تماس با همکاران ما می‌توانید با شماره تلفن  021-79439 تماس بگیرید.

خرید ملک در اسپانیا و شرایط عمومی آن

اسپانیا یکی دیگر از کشورهای مهاجرپذیر است که هر ساله افراد زیادی جهت زندگی و کار این کشور را انتخاب می کنند، به همین دلیل این کشور چندین روش قانونی برای به دست آوردن اقامت آن برای مهاجران در نظر گرفته است که یکی از این روش ها خرید ملک در اسپانیا است.

چرا اسپانیا

خرید ملک در اسپانیا یکی از روش های بسیار آسان و کم دردسر است که می توانید به وسیله آن اقامت یک کشور اروپایی که در حوزه شنگن قرار دارد را بگیرید. همین طور ویزای همراه که شامل همسر و فرزند می شود، به شما تعلق می گیرد. از آن جا که ارزش ملک در اسپانیا رو به افزایش است، پس خرید آن می تواند، به عنوان یک سرمایه گذاری سودآور هم محسوب شود.

  • نوع خدمت: درخواست آنلاین
  • اعتبار ویزا: 1 ساله برای بار اول
  • نوع ویزا: مولتی ویزا
  • محل انگشت نگاری شرکت BLS
چرا اسپانیا

هزینه اقامت اسپانیا با خرید ملک

یکی از نکاتی که در هنگام خرید ملک در اسپانیا باید به آن توجه داشت این است که خرید ملک تحت شرایط خاصی باعث گرفتن اقامت این کشور می شود. برای گرفتن اقامت اسپانیا با خرید ملک باید حداقل قیمت خانه مورد نظر شما 500 هزار یورو باشد. ویزای خرید ملک در اسپانیا هر 2 سال تمدید می شود و بعد از 5 سال فرد می تواند اقامت دائم این کشور را دریافت کند. کسانی که فقط می خواهند به صورت موقتی ویزای اسپانیا را کسب کنند نیازی به حضور در این کشور ندارند، اما اگر مایل به گرفتن اقامت دائم اسپانیا هستید باید در این کشور زندگی کنید. بعد از گذشت ده سال هم می توانید پاسپورت کشور را دریافت کنید.

نام خدمت توضیحات قیمت
خرید خانه در اسپانیا

برای اخذ اقامت طلائی اسپانیا

500.000 هزار یورو

مزایای اقامت اسپانیا با خرید ملک

1

گرفتن ویزای همراه

2

تحصیل رایگان برای فرزندان

3

پاسپورت اسپانیا از نظر قدرت جهانی در رده دوم است

4

از نظر سیستم مراقبت های بهداشتی رتبه هفت را دارد.

5

مکان های فرهنگی و گردشگری زیادی دارد

6

رفت و آمد آسان به سایر کشورهای اروپایی

passport

مدارک لازم برای دریافت اقامت اسپانیا با خرید ملک چیست؟

مدارک مورد نیاز برای گرفتن ویزای اسپانیا از طریق خرید ملک به صورت زیر است:

  • پاسپورت معتبر
  • مدرک عدم سوءپیشینه
  • مدرک موجودی بانک برابر با 500 هزار یورو
  • ویزای توریستی سه ماهه اسپانیا
  • سند ملک خریداری شده
  • گواهی آزمایش‌های پزشکی

برخی از مسائلی که در مقاله خرید ملک در اسپانیا به بررسی آن ها خواهیم پرداخت شامل موارد زیر می شوند:

میزان سرمایه برای خرید ملک در اسپانیا

محدودیت های خرید ملک در اسپانیا

شرایط خرید ملک در اسپانیا

خرید ملک در اسپانیا برای اخذ اقامت

یکی از نکاتی که در هنگام خرید ملک در اسپانیا باید به آن توجه داشت، این است که خرید ملک تحت شرایط خاصی باعث گرفتن اقامت این کشور می شود که در ادامه به بیان آن شرایط می پردازیم:

برای گرفتن اقامت اسپانیا با خرید ملک باید حداقل قیمت خانه مورد نظر شما 500 هزار یورو باشد. ویزای خرید ملک در اسپانیا هر 2 سال تمدید می شود و بعد از گذشت ده سال می توانید در صورت داشتن شرایط مورد تایید دولت اسپانیا، پاسپورت این کشور را دریافت کنید. کسانی که فقط می خواهند به صورت موقتی ویزای اسپانیا را کسب کنند نیازی به حضور در این کشور ندارند، اما اگر مایل به گرفتن اقامت دائم اسپانیا هستید باید در این کشور زندگی کنید. بعد از گذشت ده سال هم می توانید پاسپورت این کشور را دریافت کرد.

گلدن ویزای اسپانیا به شما اجازه می دهد تا با هزینه ای برابر با 350 هزار یورو بتوانید ملکی را در این کشور خریداری کنید. در واقع یک کمپانی معتبر قراردادی با شما امضا می کند که در آن شرکت باید 150 هزار یورو باقی مانده را پرداخت کند و در این حالت ملک به اجاره آن کمپانی در می آید. با این روش متقاضی قادر است تا در هر زمانی که مایل باشد سرمایه خود را پس بگیرد و همین طور بدون نیاز به حضور او در این کشور ویزا در زمان کمی صادر می گردد.

تصویری از اسپانیا

خرید ملک در اسپانیا با وام

اقامت اسپانیا با خرید ملک حتی از طریق وام هم میسر شده است که شرکت آسان سفر می تواند در این زمینه شما را یاری کند. در این حالت فردی که متقاضی گرفتن وام است، باید در ابتدا یک ملک به ارزش 500 هزار یورو خریداری کند که کارشناسان املاک باید این ملک را قیمت گذاری نمایند. سپس شرکت هایی وجود دارد که به فرد وام اعطا می کنند. در این خصوص پیش از اینکه شما آن ملک را بخرید، شرکت مورد نظر آن را به اندازه ده سال از شما اجاره کرده و به شما 150 هزار یورو می دهد که تحت عنوان اجاره و در واقع به صورت وام در اختیار شما قرار می گیرد. سپس بعد از 10 سال دو راه در مقابل شما قرار می گیرد:

در حالت اول شما می توانید سرمایه خود را پس گرفته که باید ملک را هم برگردانید و در حالت بعدی ملک را فروخته و سود بیشتری بکنید. توجه داشته باشید که به این صورت می توانید اقامت دائم این کشور را بعد از پنج سال دریافت کنید. در روش خرید ملک در اسپانیا با وام نیازی به حضور شما نیست و اجازه تحصیل رایگان به فرزندان داده می شود.

واجدین شرایط خرید ملک در اسپانیا

اما شاید برای شما سوال باشد که برای خرید ملک در اسپانیا باید چه شرایطی داشته باشید. مهمترین نکته این است که محدودیت خاصی برای این روش در نظر گرفته نشده است و همه افراد می توانند اقامت اسپانیا با خرید ملک را به دست آورند. همین طور باید بدانید که خرید ملک محدود به خانه نمی شود، بلکه امکان خرید زمین یا واحدهای تجاری و ... هم ممکن است.

مراحل خرید ملک در اسپانیا یا فرآیند دریافت اقامت اسپانیا از طریق خرید ملک چیست؟

شخص متقاضی باید برای گرفتن ویزای توریستی اسپانیا درخواست دهد و هنگامی که به این کشور وارد شد، ملکی که قصد خرید آن را دارد انتخاب کرده و سپس به ایران بازگردد. بعد از این باید آن ملک را خریداری کرده تا بتواند اقامت را دریافت کند. خرید ملک توسط یک وکیل صورت می گیرد. این وکیل باید به اداره برق و گاز و آب مراجعه و استعلام های لازم را بگیرد سپس آن ها را به دفتر اسناد رسمی در اسپانیا تحویل دهد. مدارک لازم برای خرید ملک در اسپانیا شامل موارد زیر می شوند:

پر کردن فرم برای درخواست ویزا

عکس متقاضی

پاسپورت معتبر با زمان کافی

گواهی عدم سوءپیشینه

اثبات تمکن مالی خریدار

تهیه بیمه پزشکی و درمانی

قیمت خانه در اسپانیا

اقامت اسپانیا با خرید ملک می تواند سود زیادی هم برای خریدار داشته باشد زیرا سالانه گردشگران زیادی به این کشور مراجعه می کنند و فرد می تواند با اجاره خانه خود به یک درآمد اضافی دست یابد که توسط آن بتواند سایر هزینه های مهاجرت را پوشش دهد.

قیمت خانه در اسپانیا به تومان

میدان اسپانیا

500 هزار یورو مبلغی است که برای خرید ملک در اسپانیا باید پرداخت کنید. اما شاید برای شما سوال باشد که این مقدار پول به تومان چقدر می شود؟ از آن جا که قیمت یورو در ایران همواره در حال تغییر است، نمی توان قیمت مشخصی برای آن در نظر گرفت، اما می توانید با مراجعه به وب سایت های قیمت آنلاین ارز در بازار آزاد یک قیمت تقریبی برای خرید ملک در اسپانیا به دست آورید.

بهترین شهر های اسپانیا برای خرید ملک

همان طور که پیش تر هم به آن اشاره کردیم، قیمت خانه در شهرهای اسپانیا یکسان نیست، به همین دلیل تصمیم گرفتیم تا برخی از بهترین شهرهای آن برای خرید ملک را به شما معرفی کنیم.

قیمت خانه در بارسلونا

نمایی از اسپانیا

شهر بارسلونا یکی از شهرهای زیبای این کشور است که در آن می توان از رستوران گردی و تفریحات شبانه آن لذت برد. با این حال هزینه زندگی در این شهر تقریبا بالا است و در نتیجه قیمت ملک هم در آن بالا خواهد بود. اما چنانچه آپارتمان را به جای مرکز شهر در حوالی آن خریداری کنید، قیمت مسکن اندکی پایین تر خواهد بود.

قیمت خرید خانه در بارسلونا در ازای هر متر مربع در مرکز شهر - € 5.073 یورو

قیمت خرید خانه در مادرید

مادرید دیدنی ترین شهر اسپانیا و پایتخت آن است که قیمت خانه در آن به صورت زیر است:

قیمت خرید خانه در مادرید در ازای هر متر مربع در مرکز شهر - € 4.268  یورو

قیمت خرید ملک در والنسیا

شهر مورد نظر آب و هوای بسیار دلپذیری دارد و می تواند به عنوان محلی مناسب برای زندگی به شمار رود. در این میان نباید غذاهای خوشمزه والنسیا را هم فراموش کرد! اگر می خواهید برای مدت زمان طولانی در اسپانیا بمانید قیمت خرید ملک در این ناحیه معقول است و طبق جدول زیر تقریبا به صورت زیر خواهد بود:

قیمت خانه در والنسیا در ازای هر متر مربع در مرکز شهر - 2.426 € یورو

هزینه های زندگی در بارسلونا:

هزینه زندگی برای یک نفر بدون هزینه اجاره خانه ماهیانه 778 یورو می باشد.

برای یک خانواده چهار نفره تقریبا برابر با 2.713 یورو است.

هزینه های زندگی در مادرید:

هزینه زندگی برای یک نفر بدون هزینه اجاره خانه ماهیانه 717 یورو می باشد.

برای یک خانواده چهار نفره تقریبا برابر با 2.524 یورو است.

معایب اقامت اسپانیا با خرید ملک

هزینه بالای خرید ملک

خانواده را نمی توان در سال اول همراه با خود برد.

در هر سال باید شش ماه در این کشور زندگی کرد.

نمایی از اسپانیا

خرید ملک در اسپانیا و وکیل امور ملک

از آن جا که قرار است تا شما در یک کشور بیگانه اقدام به خرید ملک کنید و از قوانین آن به درستی مطلع نیستید، ممکن است تا مشکلاتی برای شما ایجاد شود، از همین جهت وجود یک وکیل با تجربه که به تمام مسائل آگاه است، می تواند راهنمای ارزشمندی برای شما باشد که به این صورت وقت و سرمایه شما از دست نخواهد رفت.

شرایط تمدید اقامت اسپانیا با خرید ملک چیست؟

تمدید اقامت اسپانیا با خرید ملک در دو صورت زیر امکان پذیر است:

ملک خریداری شده در پنج سال گذشته حفظ شده باشد.

90 روز از سال را حتما در اسپانیا سپری کرده باشید.

برای تمدید ویزای اسپانیا با خرید ملک ابتدا به صورت یک ساله و سپس کارت اقامت موقتی به شما تعلق می گیرد که 1 یا 2 سال خواهد بود.

مشاهده ادامه مطلب بستن مطلب
سوالات متداول

متداول‌ترین پرسش‌هایی که برای کاربران ممکن‌است پیش بیاید

بله، اگر ملک شما ارزشی به اندازه 500 هزار یورو داشته باشد، می توان اقامت اسپانیا را به دست آورد.

بله، در سال های اخیر قیمت ملک در اسپانیا افزایش یافته است، پس می توانید با خرید خانه در این کشور به سود زیادی دست یابید.

برای خرید خانه در اسپانیا باید حدقل به اندازه 500 هزار یورو سرمایه گذاری کنید.

نظرات شما

نظرات کاربران درمورد خرید ملک در اسپانیا و شرایط عمومی آن

نظر شما با موفقیت ثبت شد و پس از تایید نمایش داده خواهد شد.

تاکنون هیچ نظری ثبت نشده

تا کنون هیچ نظری برای این پست ثبت نشده شما می‌توانید اول نفر باشید.

خرید ملک در اسپانیا و شرایط عمومی آن

اسپانیا یکی دیگر از کشورهای مهاجرپذیر است که هر ساله افراد زیادی جهت زندگی و کار این کشور را انتخاب می کنند، به همین دلیل این کشور چندین روش قانونی برای به دست آوردن اقامت آن برای مهاجران در نظر گرفته است که یکی از این روش ها خرید ملک در اسپانیا است.

جهت دریافت مشاوره برای خرید ملک در اسپانیا و شرایط عمومی آن اطلاعات خود را وارد کنید. به زودی با شما تماس خواهیم گرفت.

این فیلد برای اعتبار سنجی است و باید بدون تغییر باقی بماند .

دریافت وقت مشاوره