جهت برقراری تماس با همکاران ما می‌توانید با شماره تلفن  021-79439 تماس بگیرید.

فرانچایز اسپانیا

اسپانیا یکی از کشورهای اروپایی است که شرایط اقتصادی آن موجب شده عده زیادی خواستار سرمایه گذاری یا ثبت شرکت در آن باشند.

چرا اسپانیا

امکان دریافت اقامت دائم و زندگی در یک بازار باثبات اقتصادی از مزایای خرید فرانچایز اسپانیا هستند.

هزینه خرید فرانچایز اسپانیا

هزینه خرید بیزینس فعال در اسپانیا بستگی به نوع فرانچایز و شرایط مختلف دیگری دارد.

نام خدمت توضیحات قیمت
خرید فرانچایز اسپانیا

هزینه متغیر است

از چند هزار یورو تا چند صد هزار یورو

مزایای خرید فرانچایز اسپانیا

1

کسب اقامت دائم اسپانیا

2

دریافت پشتیبانی

3

شرکت در برنامه ها آموزشی

4

دسترسی به یک برند معروف

5

کسب درآمد بالا

6

ثبات اقتصادی

فرانچایز نوعی قرارداد است که در آن یک شرکت (فرانچایز دهنده) حق بازاریابی محصولات یا خدمات خاصی را در محدوده جغرافیایی معین و تحت شرایط خاصی به دیگری (فرانچایز گیرنده) واگذار می کند. حال کسانی که علاقمند به خرید فرانچز یا کسب مجوز یک نمایندگی در کشور اسپانیا هستند، می توانند از طریق این روش اقامت اسپانیا را به دست آورند. در این مطلب درباره چگونگی خرید بیزینس فعال توضیحاتی را ارائه خواهیم داد، پس با آسان سفر همراه باشید. همینطور برای کسب اطلاع درباره نحوه ثبت شرکت در اسپانیا می توانید به این مطلب مراجعه کنید.

درباره فرانچایز اسپانیا

اسپانیا به عنوان یکی از مقاصد توریستی معروف جهان امروزه شاهد حضور شرکت های بزرگی در داخل کشور خود بوده است. همین امر موجب شده تا اقتصاد این کشور پر رونق تر شود و افراد زیادی مایل به کسب اقامت آن باشند.

کسانی که دارای تجارتی در کشور خود هستند، می توانند کسب و کار خود را در اسپانیا گسترش دهند و یا حتی حق امتیاز احداث شرکت را هم دریافت کنند. در واقع با اینکه در سال های گذشته تقریبا اکثرا کشورهای جهان با مشکلات اقتصادی روبه رو بوده اند، اما اسپانیا به خوبی توانسته ثبات اقتصادی بازارهای خود را حفظ کند، در نتیجه عده زیادی خواهان خرید فرانچایز اسپانیا هستند.

شناخت بازار اسپانیا

مطمئنا شما به عنوان یک سرمایه گذار باید پیش از سرمایه گذاری در هر نوع بازاری نسبت به قدرت اقتصادی آن کشور مطمئن باشید. در واقع اسپانیا به خاطر خلاقیت در کسب و کار، بازار مصرف کننده خوب و همینطور قوانین صریح و مشخص، کشوری مناسب و جذاب برای سرمایه گذاران به شمار می رود.

انتخاب تجارت جهت خرید فرانچایز در اسپانیا

خرید فرانچایز اسپانیا

برای خرید فرانچایز در اسپانیا موقعیت های زیادی وجود دارد. برای مثال شما می توانید در حوزه های سلامت، غذا، رستوران، صنعت مد و زیبایی، فست و فود، هتل و ... حق امتیاز کسب کنید. البته برای اینکه انتخاب درستی داشته باشید، باید هوش تجاری و همینطور علاقه شخصی خود را در نظر بگیرید. پس باید پیش از انتخاب حتما تحقیقاتی در این زمینه انجام دهید.

فرایند خرید فرانچایز در اسپانیا

برای آغاز هر گونه تجارتی لازم است تا به طور کامل از قوانین آن کشور مطلع باشیم. در اسپانیا هم خرید فرانچایز از قوانین مشخصی پیروی می کند. برای مثال اولین مرحله برای شروع این پروسه این است که باید در سازمان ثبت فرانچایز دهندگان ثبت نام نمایند. برای اطلاع درباره قوانین فرانچایز می توانید با کارشناسان آسان سفر تماس بگیرید. در ادامه فرآیند خرید فرانچایز در اسپانیا را توضیح می دهیم.

منبع مالی برای خرید فرانچایز در اسپانیا

یکی از مهمترین نکاتی که باید در نظر بگیرید، این است که خرید بیزینس فعال نیازمند سرمایه بسیار زیادی است. هرچند شما می توانید از بانک های اسپانیا وام بگیرید یا اینکه گزینه سهام خصوصی را در نظر بگیرید. با این حال باید هر کدام از این روش ها را به دقت بررسی کنید تا ببینید بودجه شما برای آن کافی است یا خیر.

رونق در بازار اسپانیا

برای اینکه بتوانید خرید بیزینس موفقی داشته باشید، باید ابتدا تحقیق کنید که مردم مصرف کننده در بازار اسپانیا بیشتر از همه به چه محصولاتی علاقه دارند. برای اینکار لازم است تا اطلاعات گسترده ای از فرهنگ این کشور داشته باشید.

ایجاد یک تیم

بعد از کسب اطلاعات جامع، باید اعضای تیم خود را انتخاب کنید که این اعضا شامل مدیر و کارمندان می شوند. هر یک از اعضای گروه باید مهارت و تخصص خاص در زمینه کاری مورد نیاز شما داشته باشد.

حفظ فرانچایز در مدت زمان طولانی

توجه به این نکته ضروری است که بعد از خرید هر نوع بیزینسی نباید انتظار داشته باشید که سریعا به درآمد بالایی دست یابید. بلکه برای اینکه در پروسه فرانچایز به نتیجه برسید، باید صبر داشته باشید و بتوانید با استراتژی های مناسب و اطلاع کامل از روند بازار، کسب و کار خود را گسترش دهید.

چرا باید فرانچایز در اسپانیا را انتخاب کنیم؟

فرانچایز اسپانیا

به طور کلی هنگامی که فرد به صورت مستقل تجارت خود را شروع می کند ممکن است با مشکلات زیادی روبه رو شود، در حالی که در مقایسه با آن فرانچایز روشی کاملا مطمئن است. علاوه بر این اگر شما حق امتیاز یک کسب و کار معروف را خریداری کنید، دیگر نیازی نیست که برای معرفی برند خود دست به تبلیغات گسترده بزنید، زیرا پیش از مردم کاملا با این برند آشنایی دارند. پس هنگامی که شعبه اصلی به تبلیغ این برند بپردازد، در واقع کار شما هم تبلیغ می شود و نیازی به تبلیغات دوباره نخواهد بود.

وقتی شما یک بیزینس فعال را خریداری می کنید، این بیزینس پیش از این مشکلات خود را برطرف کرده است، پس دیگر نیازی به پیدا کردن استراتژی های مختلف برای فروش نخواهید داشت. یکی دیگر از مزایای خرید فرانچایز این است که فرانچایزدهنده ای که در اسپانیا است، می تواند از کار شما پیشتیبانی کرده و اگر به مشکلی برخورید، شما را راهنمایی کند.

با خرید یک بیزینس فعال می توانید، به کالاهای مختلف با قیمت عمده دسترسی داشته باشید و به این صورت می توانید، سود بیشتری به دست آورید. کسب و کارهایی که از نوع فرانچایز هستند، مدت زمان بیشتری نسبت به کسب و کارهای معمولی دوام دارند و این موضوع ناشی از ثبات بازار اقتصادی در اسپانیا است.

انواع فرانچایز در اسپانیا

در این کشور می توان تقریبا هر نوع بیزینس فعالی را خریداری کرد، در نتیجه فرانچایز محدود به کسب و کار خاصی نمی شود. اما توجه داشته باشید که اگر شما به زبان اسپانیایی تسلط نداشته نباشید، تعداد کسب و کارهایی که می توانید انتخاب کنید چندان زیاد نخواهد بود.

همچنین برای اینکه بتوانید در تجارت خود موفق شوید، باید در انتخاب خود دقت لازم را داشته باشید. در این میان کارشناسان آسان سفر با سال ها تجربه می توانند، شما را در انتخاب یک بیزینس موفق یاری کنند. در ادامه به معرفی برخی از فرانچایزهای فعال در اسپانیا خواهیم پرداخت:

مک دونالد (McDonald):

همانطور که می دانید، مک دونالد مجموعه ای از رستوران های زنجیره ای معروف است که در اکثر کشورهای دنیا شعبه دارند. برای اینکه بتوانید حق امتیاز این برند را به دست آورید، باید در دوره های مخصوصی شرکت کنید تا بتوانید اصول اولیه کار را یادبگیرید، سپس باید در مصاحبه های عمومی و همینطور تخصصی شرکت کنید. بعد از آن باید سرمایه ای تقریبا به اندازه یک میلیون دلار داشته باشید. اگر شرایط کاملا مساعد باشد، می توانید انتظار سودی تقریبا به اندازه ده درصد را داشته باشید. همینطور با خریداری حق امتیاز این برند از پشتیبانی 24 ساعته و آموزش هایی درباره مدیریت برخوردار خواهید شد.

نمایندگی Subway:

این کسب و کار نسبت به قبلی حق امتیاز ارزان تری دارد و برای خرید آن باید سرمایه ای به اندازه هفتاد الی صد هزار دلار داشته باشید. برای کسانی که قصد دارند تا حق امتیاز یک فرانچایز را دریافت کنند، این نوع سرمایه گذاری گزینه مناسب تر و ارزان تری نسبت به سایر کسب و کارها خواهد بود.

فرانچایز Burgerking:

این فرانچایز مربوط به یکی از رستوران های مشهور در این کشور می شود که برای خرید حق امتیاز آن باید سرمایه ای به اندازه پنج میلیون و پانصد هزار دلار داشته باشید. برای گرفتن این فرانچایز هم باید از چندین مرحله مصاحبه عبور کنید تا آن ها توانایی های شما را محک بزنند. در صورتی که بتوانید امتیازات لازم در این مصاحبه ها را کسب کنید، می توانید حق امتیاز یکی از شعب این رستوران را دریافت کنید.

فرانچایز StarBox:

اگر علاقمندید تا یک بیزینس فعال که مربوط به کافه و رستوران است، را خریداری کنید، می توانید این فرانچایز را در نظر بگیرید. البته این فرانچایز تنها به کسانی که تجربه در زمینه مدیریت رستوران یا کافه دارند، اعطا می شود.

همچنین شما باید به چند زبان مختلف از جمله انگلیسی و اسپانیایی تسلط داشته باشید. سرمایه مورد نظر برای این بیزینس هم بین چهل الی نود هزار دلار است که میزان دقیق آن بستگی به شرایط مختلفی دارد. همینطور پیش از خرید باید یک دوره تخصص در این زمینه بگذرانید تا بتوانید به خوبی از عهده مدیریت کافه و رستوران بربیایید.

نکات ضروری برای خرید فرانچایز در اسپانیا

خرید فرانچایز اسپانیا

انتخاب بیزینس از پیش تاسیس شده

برای اینکه بتوانید بهترین نتیجه را بگیرید، بهتر است تا سراغ بیزینس های فعالی بروید که مدتی از زمان اجرای آن ها گذشته باشد. همینطور باید درباره اینکه از زمان تاسیس آن چقدر گذشته و چند نوع فرانچایز دیگر هم در این کشور هستند، اطلاعاتی کسب کنید.

گفت و گو با فرانچایزهای موجود

گفت و گو با تعدادی از بیزینس های فعال در اسپانیا باعث می شود که یک دید کلی نسبت به بازار داشته باشید.

فرانچایزهای ناموفق

درباره بیزنس های ناموفق و علت شکست آن ها تحقیق کنید و به طور کلی اطلاعاتی درباره تعداد فرانچایزهای شکست خورده کسب کنید.

انتخاب یک کسب و کار معروف

کسب و کاری که انتخاب می کنید، بهتر است تا در سطح بین المللی مشهور یا در خود اسپانیا معروف باشد.

انتخاب بیزنسی که شما را به شوق آورد

مشخصا برای هر کاری باید انگیزه مناسب در فرد وجود داشته باشد، پس حتی اگر بهترین کسب و کار را انتخاب کنید، در صورتی که علاقه ای به آن نداشته باشید احتمال شکست بالا می رود.

پشتیبانی مناسب

هنگام انتخاب فرانچایز باید اطمینان حاصل کنید که از شما به خوبی پشتیبانی می شود و همینطور باید درباره بازاریابی فرانچایز هم اطلاعاتی را کسب کنید.

در نظر گرفتن جنبه های مالی

همانطور که پیش تر هم به این موضوع اشاره کردیم، باید بررسی کنید که آیا سودی که از این فرانچایز به دست می آورید، ارزش سرمایه گذاری را دارد یا خیر. اگر بودجه چندان زیادی ندارید، بهتر است تا به سراغ فرانچایزهای ارزان تر بروید. در این خصوص تعدادی از فروشگاه ها هستند که حق امتیاز ارزان تری دارند.

برای مثال برای خرید حق بیزینس یکی از شرکت های تولید عطر به صورت عمده تنها به سرمایه ای به اندازه 14900 یورو نیاز خواهید داشت. از دیگر موارد می توان به جنرال اپتیکا اشاره کرد که برای شروع کار نیاز به 12 هزار یورو نیاز است. از بیزینس های فعال دیگر می توان B the Travel Brand را نام برد که در ابتدای کار تنها نیاز به 6000 هزار یورو خواهید داشت.

آیا درباره نحوه خرید ملک در اسپانیا کنجکاو هستید؟ پس روی لینک آن کلیک کنید!

مشاهده ادامه مطلب بستن مطلب
سوالات متداول

متداول‌ترین پرسش‌هایی که برای کاربران ممکن‌است پیش بیاید

فرانچایز، خرید بیزینس فعال است که با پرداخت مبلغی می توانید، حق امتیاز آن را کسب کنید.

فرانچایز دهنده معمولا به شکل های مختلف از شما حمایت می کند و همینطور آموزش های لازم را به شما می دهد.

بله، با خرید فرانچایز می توانید، اقامت دائم اسپانیا را کسب کنید.

بله، اما باید شرایط خاصی مثل تسلط زبانی، بودجه کافی و مجوزهای کاری را داشته باشید.

نظرات شما

نظرات کاربران درمورد فرانچایز اسپانیا

نظر شما با موفقیت ثبت شد و پس از تایید نمایش داده خواهد شد.

تاکنون هیچ نظری ثبت نشده

تا کنون هیچ نظری برای این پست ثبت نشده شما می‌توانید اول نفر باشید.

فرانچایز اسپانیا

اسپانیا یکی از کشورهای اروپایی است که شرایط اقتصادی آن موجب شده عده زیادی خواستار سرمایه گذاری یا ثبت شرکت در آن باشند.

جهت دریافت مشاوره برای فرانچایز اسپانیا اطلاعات خود را وارد کنید. به زودی با شما تماس خواهیم گرفت.

این فیلد برای اعتبار سنجی است و باید بدون تغییر باقی بماند .

دریافت وقت مشاوره