جهت برقراری تماس با همکاران ما می‌توانید با شماره تلفن  021-79439 تماس بگیرید.

اخذ پاسپورت / مهاجرت به استرالیا از طریق پاسپورت دومینیکا
مهاجرت به استرالیا از طریق پاسپورت دومینیکا
زمان تقریبی مطالعه: 5 دقیقه

مهاجرت به استرالیا از طریق پاسپورت دومینیکا

سمیرا رسائی 22 مهر 1402 زمان تقریبی مطالعه: 5 دقیقه

فهرست مطالب

استرالیا

کشور استرالیا یکی از بهترین کشورها برای مهاجرت ایرانیان است و از گذشته تا به امروز عده زیادی علاقمند برای زندگی در این کشور بوده اند. با این حال از آن جا که ایرانیان نیازمند گرفتن ویزا هستند، روند این پروسه مقداری برای آن ها دشوار است، اما سفر به استرالیا با استفاده از پاسپورت دومینیکا دیگر دشوار نیست! علاقمندان می توانند با استفاده از پاسپورت این کشور به راحتی ویزای ورود استرالیا را دریافت کنند.

ویزای eVistor 600 استرالیا

ویزای مورد نظر به صورت 1 ساله صادر می شود و کسانی که پاسپورت دومینیکا را دارند، می توانند از این نوع ویزا استفاده کنند و به صورت الکترونیکی برای آن ها صادر می شود. البته توجه داشته باشید با وجود اینکه اعتبار این ویزا یکساله است، اما با آن تنها می توانید به مدت سه ماه در استرالیا اقامت کنید.

مدارک لازم برای ویزای eVistor 600 استرالیا

 • تکمیل فرم درخواست ویزای استرالیا
 • عکس پاسپورت که حداقل 6 ماه پیش گرفته شده باشد.
 • کپی پاسپورت و کپی صفحات پاسپورت دومینیکا
 • پاسپورت دومینیکا باید حداقل 6 ماه اعتبار داشته باشد.
 • کپی کارت ملی
 • دعوت نامه از دوست یا شرکت در صورت وجود
 • گواهی تمکن مالی و مدارک مربوط به آن مانند فیش حقوقی و صورت حساب بانکی
 • مدارک اثبات بازگشت به ایران که می تواند نامه اشتغال به تحصیل، گواهی شغلی یا اثبات داشتن وابستگی عاطفی در ایران باشد.
 • برنامه سفر متقاضی باید مشخص باشد که در این حالت باید بلیط رفت و برگشت و محل اقامت در استرالیا را ارائه داد.
 • عدم سوءپیشینه
 • گواهی سلامت جسمی فرد

مقالات مرتبط

پاسپورت دومینیکا و درخواست ویزای eVistor 600 استرالیا

نقشه جهان

همان طور که پیش تر هم به آن اشاره کردیم، افرادی که پاسپورت دومینیکا دارند، می توانند این ویزا را به صورت آنلاین درخواست دهند. در مرحله اول شخص باید فرم مربوط به ویزا را تکمیل کند. سپس باید مدارکی که در چک لیست اعلام شده است، را آماده نماید و سپس مدارک خود را در سایت آپلود کرده و درخواست ویزا دهد که ویزا به صورت الکترونیکی برای وی صادر می شود. در این هنگام می توانید به راحتی به استرالیا سفر کنید.

سفر به استرالیا با پاسپورت دومینیکا

استرالیا

در گذشته ایرانیان زیادی با استفاده از ویزای توریستی به استرالیا رفته و در آن جا پناهنده شده اند، به همین دلیل دریافت ویزای این کشور سخت تر شده و دولت استرالیا قصد دارد تا اطمینان یابد که افرادی که به این کشور سفر می کنند، قصد پناهندگی ندارند، به همین دلیل در صورتی که شما پاسپورت دومینیکا را داشته باشید، دولت استرالیا با دیدی مثبت به درخواست ویزای شما نگاه می کند و دیگر مشکلی از لحاظ ویزا شدن نخواهید داشت و به راحتی می توانید، با استفاده از شهروندی دومینیکا به استرالیا سفر کنید. نه تنها استرالیا، بلکه پاسپورت دومینیکا اجازه سفر به 147 کشور دنیا و بیشتر کشورهای اروپایی را به شما می دهد.

دریافت پاسپورت دومینیکا در مهاجرت به استرالیا

روند درخواست پاسپورت دومینیکا به صورت کامل در مقاله پاسپورت دومینیکا برای ایرانیان ذکر شده است. با این حال برای اینکه یک دید کلی نسبت به این مسئله داشته باشید، در ادامه توضیحی به شما ارائه می دهیم.

 • برای دریافت پاسپورت دومینیکا نیاز به 128.500 هزار دلار دارید.
 • دریافت پاسپورت تنها سه ماه طول می کشد.
 • با شهروندی دومینیکا می توان به 147 کشور سفر کرد.
 • امکان گرفتن پاسپورت دومینیکا برای والدین و فرزندان زیر 30 سال وجود دارد.
 • اخذ پاسپورت دومینیکا بدون حضور در این کشور هم امکان پذیر است.
 • نیازی به مدرک زبان برای گرفتن این پاسپورت ندارید.

برای اطلاع از سایر مزایای پاسپورت دومینیکا به مقاله آن مراجعه کنید.

در ادامه توضیحاتی درباره کشور استرالیا خواهیم داد تا بیشتر با فرهنگ و زندگی در آن آشنا شوید.

فرهنگ استرالیا

کشور استرالیا سرزمینی است با آب و هوای معتدل که اکثر اوقات رنگ سرما را به خود نمی بیند، به همین دلیل برای کسانی که از آب و هوای سرد لذت نمی برند بسیار مناسب است. جمعیت استرالیا تقریبا 25 میلیون نفر است که تعداد زیادی مهاجر هم در خود جای داده است.

دین خاصی در این کشور وجود ندارد و شهروندان می توانند در عبادت گاه های مخصوص خود به عبادت بپردازند. پس کسی با مذهب شخص دیگر کاری ندارد و از این لحاظ آزادی وجود دارد.

تاریخ استرالیا

چندین هزار سال قبل گروهی از افراد آسیایی به منطقه استرالیا وارد شدند و از آن موقع زندگی در این منطقه شکل گرفت. مهاجران در طی سال ها فرهنگ و آیین های جدیدی شکل دادند و از آن زمان تا به امروز فرهنگ خود را حفظ کرده اند. سپس در سال های 1600 میلادی بود که دریانوردان از هلند، انگلیس و چندین کشور اروپایی دیگر به استرالیا وارد شوند و سپس این کشور به استعمار انگلیسی ها درآمد و از آن به بعد نسل جدید مهاجران به این ناحیه وارد شدند.

آب و هوای استرالیا

آب و هوای کشور در مناطق شمالی گرم است و معمولا به دلیل اینکه بارندگی زیادی رخ می دهد، هوای این مناطق در بعضی از ماه های سال گرم و مرطوب است. اما در بخش های جنوبی هوا معتدل تر است و زمستان ها دما متعادل است و تابستان ها هوا گرم است. به طور کلی می توان گفت که قرارگیری استرالیا در بخش نیمکره جنوبی باعث شده تا ماه هایی از سال که در کشورهای دیگر هوا زمستانی و برفی است، در این کشور آب و هوای ملایمی وجود داشته باشد. به همین دلیل در ماه های دسامبر و ژانویه می توان به استرالیا سفر کرد و از شنا در سواحل لذت برد. اما در بخش های کویری این کشور می توان دمای بالایی را انتظار داشت و در زمستان دما به شدت کاهش می یابد و به چندین درجه زیر صفر هم می رسد.

دولت استرالیا

این دولت با قوانین دموکراسی اداره می شود و افرادی که سن بالاتر از 18 سال دارند، می توانند در انتخابات رای دهند.

تعطیلات استرالیا

معمولا در هر کشوری تعطیلات مشخصی وجود دارد که در تقویم آن کشور تعیین شده و در آن موقع از سال همه جا تعطیل است. در کشور استرالیا هم در این مواقع معمولا مدارس، جاهای دولتی و … بسته هستند، اما مکان های ضروری مانند فروشگاه ها و پمپ بنزین ها باز هستند. البته گاهی بعضی از ایالت ها تعطیلات خاص خود را دارند و در آن روز، مردم محلی جشن می گیرند.

زندگی در استرالیا

کشور استرالیا یکی از کشورهایی است که امید به زندگی در آن بسیار بالا است. قیمت مواد غذایی ثابت است و در طول سال اصلا تغییر نمی کند و این به علت کشاورزی پر رونق آن است.

درآمد در استرالیا

درآمد در کشور استرالیا تقریبا بالا است و افراد ماهر می توانند سالانه تا 108 هزار دلار هم درآمد داشته باشند و حقوق متوسط این کشور سالانه 68 هزار دلار است.

انواع روش های مهاجرت به استرالیا

مهاجرت تحصیلی یا ویزای سرمایه گذاری استرالیا دو نوع دیگر از روش های مهاجرت به این کشور هستند که به طور کامل در این مقالات راجب به آن ها توضیح داده ایم.

تحصیل در استرالیا

ویزای 188 استرالیا

سخن آخر

در پایان می توان گفت که پاسپورت دومینیکا باعث می شود که راه های آسان تری برای مهاجرت به سایر کشورها به دست آورید، پس اگر از سرمایه کافی برخوردار هستید، بهتر است که هرچه سریعتر نسبت به دریافت این پاسپورت اقدام کنید.

پست بعد
پست قبل

مقالات مرتبط

پست‌ها و مقالات مرتبط با این پست را می‌توانید از اینجا پیدا کنید
مطالب بیشتر
کافی شاپ های مونترال راهنمای سفر

کافی شاپ های مونترال

قدم زدن در خیابان های مونترال کانادا و هوای خنکی...

راهنمای سفر | 27 خرداد 1402

ورک پرمیت کانادا، شرایط و مدارک 2023 اقامت دائم

ورک پرمیت کانادا، شرایط و مدارک 2023

اصطلاح Work Permit برای دسته ای از متقاضیان است که...

اقامت دائم | 30 آبان 1402

ویزای شنگن با پاسپورت دومینیکا اخذ پاسپورت

ویزای شنگن با پاسپورت دومینیکا

سفر به اروپا همواره فرصت خوبی برای پیدا کردن یک...

اخذ پاسپورت | 27 آبان 1402

مالیات در انگلیس اخذ پاسپورت

مالیات در انگلیس

مالیات نقش مهمی برای مهاجران در انگلیس دارد. مالیات برای...

اخذ پاسپورت | 27 آبان 1402