جهت برقراری تماس با همکاران ما می‌توانید با شماره تلفن  021-79439 تماس بگیرید.

تحصیل در استرالیا

استرالیا در قاره اقیانوسیه واقع شده است. شهر کانبرا پایتخت این سرزمین است و بیشتر مردم این منطقه به زبان انگلیسی صحبت می کنند.

چرا استرالیا؟

از نظر اقتصادی این کشور در رتبه 13 ام جهان قرار گرفته است و تقریبا 1.36 تریلیون دلار تولید ناخالص دارد. کشاورزی و بازرگانی بخش مهم اقتصاد این ناحیه را شامل می شوند. در نتیجه این وضعیت اقتصادی، آن را برای مهاجران مناسب کرده است.

  • نوع خدمت: اخذ ویزای تحصیلی
  • اعتبار ویزا: 1 ساله
  • نوع ویزا: تحصیلی
  • محل انگشت نگاری: کارگزاری VFS
چرا استرالیا؟

هزینه ویزای تحصیلی استرالیا

هزینه برای نفر اصلی و همسر و فرزندان او به شرح زیر است:

نام خدمت توضیحات قیمت
نفر اصلی

هزینه ویزای تحصیلی استرالیا

550 دلار استرالیا
همسر

هزینه ویزای همراه

410 دلار استرالیا
فرزند

هزینه ویزای فرزند

135 دلار استرالیا

مزایای تحصیل در استرالیا

1

دانشگاه های معتبر

2

کار دانشجویی در کنار تحصیل

3

زبان انگلیسی

4

بورسیه تحصیلی

5

پیدا کردن کار پس از تحصیل

6

هزینه های پایین زندگی نسبت به سایر کشورها

passport

مدارک لازم برای پذیرش از دانشگاه های استرالیا

برای گرفتن پذیرش تحصیلی از دانشگاه های استرالیا و مدرسه باید این مدارک را آماده کنید:

  • اصل مدرک دیپلم 12 ساله با ترجمه آن
  • اصل مدرک تحصیلی مقاطع پیشین برای دانشگاه و ترجمه آن
  • مدرک زبان معتبر در صورت لزوم
  • اصل و ترجمه مدارک هویتی
  • گذرنامه معتبر و عکس
  • ترجمه سوابق کاری

در این مقاله قصد داریم تا درباره کلیه ویزاهای تحصیلی استرالیا و همین طور نحوه اقامت در این کشور صحبت کنیم. برای گرفتن این ویزای تحصیلی رسیدن به پاسخ سوالاتی از قبیل زیر اهمیت دارد که ما به طور کامل آن را برای شما شرح خواهیم داد:

شرایط سنی ویزای تحصیلی استرالیا

چگونه از دانشگاه های استرالیا پذیرش بگیریم؟

تمکن مالی برای ویزای تحصیلی استرالیا

آشنایی با ویزای همراه استرالیا

سایر مزایای تحصیل در استرالیا

در استرالیا مجموعه های آموزشی و دانشگاه ها تنها بر درس های دانشگاهی تمرکز نمی کنند، بلکه با تحصیل در استرالیا این فرصت برای شما ایجاد می شود که در زمینه های دیگر مانند ورزش و موسیقی هم آموزش هایی را دریافت کنید. همین طور به دلیل اینکه فرهنگ های مختلفی در این کشور زندگی می کنند، محیط تحصیلی آن به صورت کاملا دوستانه است. بعضی از مزایای تحصیل استرالیا شامل موارد زیر می شوند:

تنوع رشته های تحصیلی دانشگاه ها

فرصت های تحقیقاتی در دانشگاه های آن

حمایت از دانشجویان

وجود فرصت های شغلی مناسب بعد از اتمام تحصیل

شرایط تحصیل در استرالیا

تحصیل رایگان در استرالیا فقط در صورتی امکان پذیر است که بتوانید بورسیه آن را دریافت نمایید. با اینکه هزینه تحصیل در این کشور چندان پایین نیست اما شخص می تواند روش تحصیلی را به عنوان پلی برای اقامت دائم در این کشور در نظر بگیرد، اما این موضوع در صورتی است که بتواند بعد از تحصیل در استرالیا مشغول به کار شود. در این میان امکان تحصیل در رشته های مختلف در این کشور میسر است. تحصیل در هر یک از مقاطع این کشور دارای شرایط خاصی است که در ادامه به تشریح آن ها خواهیم پرداخت:

شرایط تحصیل در مدارس استرالیا

تحصیل در مدارس استرالیا

برای تحصیل در مدارس استرالیا نیاز است تا موسسه ای را انتخاب کنید که در لیست موسسات دانش آموزان بین المللی باشد. به این صورت شما مطمئن خواهید بود که آن موسسه از استانداردهای لازم برخوردار است و کیفیت آن هم تضمین شده است.

- مدارس دولتی استرالیا

تامین بودجه مالی این مدارس به وسیله دولت تامین می شود. بیشتر دانش آموزان در استرالیا به مراکز دولتی می روند، البته این موضوع برای دانش آموزان بین المللی صدق نمی کند، مگر اینکه پدر یا مادر متقاضی اقامت این کشور را داشته باشند. شهریه این مدارس تقریبا پایین است.

- مدارس خصوصی استرالیا

این مدارس دارای اساتید بسیار مشهور هستند به همین دلیل شهریه تحصیل در آن ها بالا است و رقابت هم زیاد است در نتیجه باید آمادگی های لازم را برای ورود به آن ها کسب نمایید.

نحوه پذیرش در مدارس مختلف استرالیا متفاوت است و از سن 6 تا 16 سال تا پایان مقطع متوسط تحصیل می کنند و سپس وارد مقطع دبیرستان ارشد شده و تقریبا دو سال دیگر یعنی تا سن 18 سالگی تحصیل می کنند. دانش آموزان در این دوره از آموزش نیاز به ارائه مدرک زبان ندارند، اما برای گرفتن پذیرش در مدارس استرالیا باید سرپرست متقاضی مشخص باشد.

شرایط تحصیل در مقطع کارشناسی استرالیا

تحصیل کارشناسی در استرالیا

برای تحصیل در این مقطع تحصیلی باید مدرک دیپلم و پیش دانشگاهی داشته باشید. کمترین نمره زبان برای مقطع کارشناسی استرالیا آیلتس 6 است. هشت مورد از دانشگاه های این کشور جزو برترین دانشگاه های دنیا هستند. افرادی که نمره زبان و همین طور معدل آن ها در سطح مورد نظر دانشگاه نباشد، پیش از تحصیل در مقطع کارشناسی باید در دوره Foundation (دوره های آمادگی) شرکت کنند.

دوره کارشناسی در استرالیا معمولا چهار سال است. هزینه تحصیل در این مقطع در دانشگاه های مختلف متفاوت است و به رشته هم بستگی دارد. به دانشجویان دوره لیسانس اجازه کار به مدت 40 ساعت در دو هفته داده شده است.

شرایط تحصیل در مقطع کارشناسی ارشد استرالیا

تحصیل در مقطع کارشناسی ارشد استرالیا

در این مقطع شما نیاز دارید تا مدرک لیسانس خود به همراه حداقل نمره زبان آیلتس شش و نیم را داشته باشید. همینطور یک توصیه‌نامه هم ضروری است. نکته ویژه درباره مقطع تحصیلی کارشناسی ارشد در استرالیا این است که می توان حین تحصیل به صورت نامحدود کار کرد. نکته دیگر این است که شما با تحصیل در این مقطع می توانید راحت تر به دوره دکترا استرالیا هم وارد شوید.

در صورتی که متقاضی تمایل به پذیرش در دانشگاه های معروف استرالیا را داشته باشد، باید نمره آیلتس 6 و نیم یا 7 و معدل بالا و مقالات علمی خوبی در کارنامه خود داشته باشد.

شرایط تحصیل در مقطع دکترا استرالیا

برای گرفتن این نوع ویزای تحصیلی نیاز است که رزومه خوبی در زمینه کارهای تحقیقاتی و علمی داشته باشید. علاوه بر این یک استاد راهنما باید کار شما را تایید کند. مدرک زبان مورد نظر برای مقطع دکترا در استرالیا آیلتس ۷ است. همچین با داشتن رزومه قوی احتمال گرفتن بورسیه هم برای شما فراهم می شود. تحصیل در مقطع دکترا در استرالیا 3 ساله است، اما ممکن است تا 5 سال هم طول بکشد.

در مقطع دکترا دانشجو باید بتواند بورسیه کامل یا به اصطلاح فول فاند را دریافت نماید، شهریه دانشگاه و زندگی از طرف دانشگاه پرداخت می شود. برای گرفتن فاند کامل در این مقطع متقاضی باید نمره آیلتس 7 به بالا، حمایت استاد راهنما و مقالات علمی ISI داشته باشد.

بهترین دانشگاه های استرالیا

یکی از عواملی که در هنگام انتخاب دانشگاه باید در نظر گرفت، رنکینگ دانشگاه و سطح علمی آن است که بیشتر افراد علاقه دارند تا در دانشگاه های مشهور تحصیل کنند و در ادامه به معرفی چند دانشگاه خواهیم پرداخت:

دانشگاه ملی استرالیا

دانشگاه ملی استرالیا

این دانشگاه در شهر کانبرا و در سال 1974 ساخته شده است. دانشگاه ملی استرالیا از بهترین دانشگاه های این کشور است و در لیست 30 دانشگاه برتر جهان واقع شده است. در این دانشگاه تقریبا 395 رشته مختلف وجود دارد. از زمان تاسیس این دانشگاه تا به حال شش استاد آن موفق به گرفتن جایزه نوبل شده اند.

دانشگاه سیدنی

دانشگاه سیدنی

از دیگر دانشگاه های برتر استرالیا دانشگاه سیدنی است. تقریبا 63 هزار دانشجو در این موسسه آموزشی تحصیل می کنند و همه اساتید آن از برترین های جهان هستند.

دانشگاه ملبورن استرالیا

دانشگاه ملبورن

تاریخ تاسیس این موسسه آموزشی در سال 1853 بوده و از دانشگاه های قدیمی استرالیا محسوب می شود. از لحاظ رتبه علمی در رتبه 41 ام در میان سایر دانشگاه های دنیا قرار دارد و در کشور استرالیا در مقام سوم دانشگاه های برتر آن قرار گرفته است.

دانشگاه نیو ساوت ولز

دانشگاه نیو ساوت ولز

این دانشگاه در رتبه چهارم دانشگاه های برتر این کشور قرار دارد که سال ساخت آن به 1949 باز می گردد. از لحاظ سطح جهانی هم در رتبه 44‌ام بهترین دانشگاه های دنیا قرار گرفته است.

بهترین رشته های تحصیلی در استرالیا

رشته های محبوب و پردرآمد استرالیا برای تحصیل شامل رشته های معماری، پزشکی، مکانیک، عمران، شیمی، مهندسی، کامپیوتر و ... می شوند.

لیست رشته های پردرآمد استرالیا

جراح - سالیانه 394000 دلار

متخصص بیهوشی - سالیانه 386000 دلار

متخصص داخلی - سالیانه 304000 دلار

فناوری اطلاعات - سالیانه 248000 دلار

روانپزشک - سالیانه 235000 دلار

سایر متخصصین پزشکی - سالیانه 222000 دلار

مهندس معدن - سالیانه 184000 دلار

دندانپزشک - سالیانه 141000 دلار

سطح زبان مورد نیاز برای تحصیل در استرالیا

دانشگاه های استرالیا معمولا مدارک زبان مانند CAE، آیلتس، PTE، تافل و ... را قبول دارند. اما در حالت کلی باید این نمره از شش و نیم کمتر نباشد. برای پذیرش در مدارس استرالیا مدرک زبان نیاز نیست. پذیرش در مقطع کارشناسی در استرالیا آیلتس 6، مقطع کارشناسی ارشد آیلتس 6 و نیم و مقطع دکترا آیلتس 7 نیاز دارد. متقاضیان باید در نظر داشته باشند که مدرک دولینگو و مدرک تافل هوم ادیشن (Home Edition) مورد قبول نیست.

شرایط سنی تحصیل در استرالیا

محدودیت سنی یکی از سوالاتی است که همواره ذهن متقاضیان تحصیل در دانشگاه های استرالیا را به خود مشغول کرده است. اما خبر خوب این است که برای تحصیل در این کشور رده سنی خاصی در نظر گرفته نشده است. اما موردی که باید به آن توجه داشته باشید سفارت است. زیرا اگر شما سن بالایی دارید، باید سفارت قانع شود که هدف شما تحصیل در این کشور است و قصد کارهای دیگری را ندارید. به طور کلی بهترین سن برای تحصیل در مقطع کارشناسی 19 سال و برای مقطع ارشد 23 سال است.

شرایط بورسیه تحصیلی در استرالیا

بورسیه تحصیلی استرالیا

برای اینکه بدانید آیا بورسیه تحصیلی استرالیا شامل شما می شود، باید بررسی کنید که آیا صلاحیت لازم برای گرفتن این بورسیه را دارید یا خیر. مهمترین مواردی که در زمینه گرفتن بورسیه تحصیلی استرالیا تاثیرگذارند شامل نمره مدرک زبان، معدل مقاطع تحصیلی پیشین، مقالات علمی و ... هستند. بورسیه های تحصیلی دولتی استرالیا شامل موارد زیر می شوند:

بورسیه تحصیلی دولتی (Australia Awards Scholarships)

در این نوع بورسیه متقاضی به طور کامل از امکاناتی مانند هزینه سفر، کمک هزینه زندگی، شهریه دانشگاه و هزینه های سلامت بهره مند می شود. اما دانشجویان ایرانی شامل این بورسیه نمی شوند.

بورسیه (Australian Government Research Training Program)

بورسیه مورد نظر یک گرند تحقیقاتی است و از طرف دولت به متقاضیان ارائه شده و هزینه های تحصیلی و زندگی را شامل می شود. برای گرفتن این نوع بورسیه باید با دانشگاه و کمیته آن مکاتبه داشت. توجه داشته باشید که این بورسیه فقط به دانشجویان ارشد و دکترا در زمینه تحقیقاتی که از رزومه بسیار عالی برخوردار هستند اعطا می شود.

بورسیه (Destination Australia)

در کشور استرالیا دولت هر ساله هزار بورسیه برای تعدادی از دانشگاه ها در نظر می گیرد. میزان این بورسیه یکسان نیست و معمولا 15 هزار دلار در سال خواهد بود.

مدت زمان تحصیل برای مقاطع مختلف در استرالیا (کارشناسی-ارشد-دکتری)

مدت زمان تحصیل در دوره کارشناسی در استرالیا 4 سال، در مقطع کارشناسی ارشد تقریبا یک الی دو سال و تحصیل در مقطع دکترا در استرالیا 3 تا 5 سال است.

مدت زمان صدور ویزای تحصیلی در استرالیا

توجه داشته باشید که حتما چندین ماه پیش از شروع کلاس ها کارهای لازم را انجام دهید، زیرا گرفتن ویزای تحصیلی مدتی طول می کشد و به این صورت دیگر نگران رسیدن به ترم تحصیلی نخواهید بود. زمان قطعی برای گرفتن ویزای تحصیلی استرالیا وجود ندارد و در هر فردی می‌تواند، متفاوت باشد. اما معمولا بعد از ارسال مدارک مورد نیاز به سفارت در کمترین حالت یک ماه و نیم طول می کشد. در صورتی که فرد، متقاضی ویزای تحصیلی دکترا در استرالیا باشد، بررسی سفارت به خاطر اینکه گاهی پرونده تحت Security Check قرار می گیرد، بیشتر طول خواهد کشید. پس شما باید زمانی به اندازه سه تا شش ماه را در نظر بگیرید. اگر ویزای شما ارسال شود و از شروع ترم گذشته باشد، می توانید به دانشگاه اعلام کرده تا از گزینه Defer استفاده کنید. در این حالت دانشگاه برنامه تحصیلی شما را یک الی دو ترم عقب می اندازد. همچنین شما باید از دانشگاه نامه پذیرش جدید گرفته و به سفارت ارائه دهید.

هزینه های تحصیل در استرالیا

تحصیل در استرالیا

- هزینه تحصیل در مقطع کارشناسی استرالیا، تقریبا از 20 هزار دلار آغاز می شود.

- برای تحصیل در مقطع کارشناسی ارشد در استرالیا باید تقریبا هزینه ای به اندازه 25 هزار دلار در نظر داشته باشید که این میزان در دانشگاه های مختلف متفاوت خواهد بود.

- هزینه تحصیل در دوره دکترا به صورت نسبی از 20 هزار دلار شروع می شود. البته این موضوع کاملا به دانشگاه شما بستگی دارد.

- هزینه ویزای تحصیلی استرالیا 550 دلار و در صورتی که همراه داشته باشید، برای همسر خود باید 410 دلار و برای فرزند باید 135 دلار بپردازید.

هزینه های زندگی در استرالیا

هزینه های زندگی در شهرهای مختلف این کشور تقریبا بالا است. مخصوصا دو شهر سیدنی و ملبورن از گران ترین شهرهای این کشور هستند. هزینه زندگی برای دانشجویان بدون در نظر گرفتن هزینه مسکن تقریبا برابر با 1340 دلار استرالیا خواهد بود. برای هزینه آپارتمان یک خوابه هم می توان به طور متوسط هزینه ای برابر با 2300 دلار در نظر گرفت.

میزان تمکن مالی برای ویزای تحصیلی استرالیا

برای تحصیل در دانشگاه های استرالیا باید بتوانید شهریه دانشگاه و هزینه های زندگی را برای یکسال خود تامین کنید که این رقم همان طور که پیش تر هم اشاره شد در دانشگاه های مختلف متغیر است. همین طور چنانچه شهریه دانشگاه را پرداخت کنید، دیگر ضرورتی ندارد، در حساب خود آن را داشته باشید. متقاضیان بهتر است تا برای تمکن مالی برای ویزای تحصیلی استرالیا تقریبا 22 هزار دلار داشته باشند.

در صورتی که به جای تمکن مالی می خواهید یک حامی معرفی کنید، حامی شما باید نشان دهد که سالیانه شصت هزار دلار استرالیا درآمد کسب می کند.

شرایط کار در حین تحصیل در استرالیا

دانشجویانی که در این کشور تحصیل می کنند، می توانند تا در هر 2 هفته چهل ساعت به صورت پاره وقت و در زمان تعطیلات به صورت تمام‌وقت کار کنند. برای پیدا کردن شغل های دانشجویی می توانید به بخش خدمات دانشجویی بروید. توجه داشته باشید که داشتن کد مالیاتی برای کار در حین تحصیل الزامی است.

موقعیت کار پس از تحصیل در استرالیا

یکی از بزرگ ترین اهداف در مهاجرت تحصیلی پیدا کردن کار در کشور مقصد و دریافت اقامت دائم آن است. به این منظور متقاضیان بعد از پایان تحصیلات اجازه دارند تا 18 ماه در استرالیا مانده و به دنبال کار بگردند. برای پیدا کردن یک شغل مناسب حتما باید سطح زبان خوب و مهارت های مناسبی داشته باشید. از آن جا که نرخ بیکاری در این کشور تقریبا پایین است، امکان پیدا کردن کار افزایش می یابد.

شرایط خوابگاه های دانشجویی در استرالیا

خوابگاه دانشجویی استرالیا

انواع خوابگاه های دانشجویی استرالیا شامل موارد زیر می شوند:

پردیس های دانشجویی در استرالیا

این آپارتمان ها که ویژه دانشجویان است به صورت مشترک استفاده می شوند. به این صورت که بخش آشپزخانه و اتاق نشیمن در آن ها مشترک است. در این پردیس ها ممکن است امکاناتی مانند سینما یا اتاق بازی هم وجود داشته باشد.

پانسیون ها در استرالیا

این ساختمان ها که به صورت خصوصی اداره می شوند، شامل چندین اتاق هستند. هزینه زندگی در پانسیون نسبت به اجاره خانه کم است. بخش های آشپزخانه و سرویس های بهداشتی بین کسانی که در هر پانسیون هستند، به صورت مشترک خواهد بود.

اجاره آپارتمان اشتراکی در استرالیا

اجاره آپارتمان به صورت اشتراکی در استرالیا باعث می شود تا به میزان زیادی از هزینه های شما کاهش یابد. برای پیدا کردن این آپارتمان ها می‌توانید به وب سایت دانشگاه، تابلوهای اعلانات و ... مراجعه کنید.

ویزای همراه و اجازه کار همراه در استرالیا

کسانی که سن آن ها از 18 سال کمتر باشد، می توانند همراه با یکی از والدین خود به استرالیا وارد شوند. سپس با گذشت چند ماه والد دیگر او به همراه خواهر و برادری که سن آن ها از 18 سال کمتر است قادرند تا به آن ها محلق شوند.

اما افرادی که سن آن ها از 18 سال بیشتر است، می توانند برای همسر و فرزندانی که سن آن ها از 18 سال کمتر است درخواست ویزا کنند که به شخص همراه اجازه کار در استرالیا داده می شود.

مراحل دریافت ویزای تحصیلی استرالیا

ویزای تحصیلی استرالیا

اگر قصد مهاجرت به این کشور را دارید، حداقل به یک سال زمان برای یادگیری زبان انگلیسی نیاز خواهید داشت. به طور کلی فرآیند پذیرش ویزای تحصیلی استرالیا به این صورت است:

- در مرحله اول شخص باید از طریق وب سایت CRICOS دانشگاه های استرالیا و رشته هایی که در آن ها ارائه می شود را بررسی کند.

- فرد می تواند دانشگاه های زیادی را برای اپلای کردن انتخاب نماید که فاکتورهایی که معمولا برای انتخاب دانشگاه در نظر گرفته می شود، امکانات و بورسیه آن است. برای اینکه از سطح علمی دانشگاه ها مطلع شوید، می تواند به سایت هایی مانند Times Higher Education مراجعه کنید.

- بعد از اینکه دانشگاه مورد نظر خود را انتخاب کردید، نوبت به بررسی مدارک لازم می رسد که باید مدارک مورد نیاز را در سایت رسمی دانشگاه مشاهده کنید و سپس آن ها را برای دانشگاه ارسال نمایید.

- با گرفتن پذیرش از دانشگاه، باید درخواستی مبنی بر گرفتن ویزا در سایت سفارت ارائه دهید که ویزای دانشجویی در زیرمجموعه کلاس 500 است.

- در هنگام مراجعه به سفارت باید مدارک مورد نیاز به همراه نامه پذیرش دانشگاه را داشته باشید.

- معمولا در هنگام حضور در سفارت فقط مدارک شما مورد بررسی قرار می گیرد. همین طور کارهای مربوط به انگشت نگاری و عکس بیومتریک هم باید انجام شود.

- انگشت نگاری برای ویزای دانشجویی استرالیا

از سال 2018 طبق قانونی که توسط استرالیا تعیین شده است، همه افرادی که علاقه به تحصیل در این کشور را دارند، باید شناسه های بیومتریک به همراه خود داشته باشند. البته کسانی که نمی توانند اسکن اثر انگشت را ارائه دهند از این قانون معاف هستند. برای گرفتن اثر انگشت نیاز به اسکنر دیجیتال است و از تمام انگشتان شما تهیه می شود و هزینه آن هم برابر با 23 دلار است.

مدارک لازم برای دریافت ویزای تحصیلی استرالیا

برای درخواست ویزای تحصیلی استرالیا این مدارک باید ارائه شوند:

ارائه پذیرش تحصیلی

اصل مدارک شناسایی

مدرک آیلتس معتبر در صورت لزوم

 گواهینامه الکترونیکی ثبت نام

انگیزه نامه تحصیلی

تکمیل فرم های مرتبط

اخذ تابعیت پس از تحصیل در استرالیا

استرالیا و تحصیل در آن

متقاضیان طی مدت زمان 18 ماه با پیدا کردن کار می توانند برای گرفتن ویزای کاری اقدام کنند که بعد از مدت 4 سال و با پرداخت مالیات و داشتن بیمه می توان برای گرفتن اقامت دائم این کشور درخواست داد. سپس بعد از دو تا سه سال هم می توان تابعیت این کشور را دریافت کرد.

دریافت پذیرش تحصیلی از استرالیا از طریق آسان سفر

مشاورین و متخصصین آسان سفر در خدمت متقاضیان تحصیلی ویزای استرالیا هستند تا بتوانند با بررسی دقیق پرونده هر شخص راه گرفتن ویزای تحصیلی را آسان تر نمایند.

مشاهده ادامه مطلب بستن مطلب
سوالات متداول

متداول‌ترین پرسش‌هایی که برای کاربران ممکن‌است پیش بیاید

تحصیل در استرالیا نیازمند پرداخت شهریه است، مگر اینکه بورسیه تحصیلی دریافت کنید.

برای بالا بردن شانس دریافت ویزا بهتر است تا مدرک زبان داشته باشید.

بعد از به پایان رسیدن دوره تحصیلی در این کشور به شما اجازه جستجوی کار داده می شود.

نظرات شما

نظرات کاربران درمورد تحصیل در استرالیا

نظر شما با موفقیت ثبت شد و پس از تایید نمایش داده خواهد شد.

تاکنون هیچ نظری ثبت نشده

تا کنون هیچ نظری برای این پست ثبت نشده شما می‌توانید اول نفر باشید.

تحصیل در استرالیا

استرالیا در قاره اقیانوسیه واقع شده است. شهر کانبرا پایتخت این سرزمین است و بیشتر مردم این منطقه به زبان انگلیسی صحبت می کنند.

جهت دریافت مشاوره برای تحصیل در استرالیا اطلاعات خود را وارد کنید. به زودی با شما تماس خواهیم گرفت.

این فیلد برای اعتبار سنجی است و باید بدون تغییر باقی بماند .

دریافت وقت مشاوره