جهت برقراری تماس با همکاران ما می‌توانید با شماره تلفن  021-79439 تماس بگیرید.

اقامت دائم / اقامت کانادا از طریق کار نیروی متخصص یا express entry
اقامت کانادا از طریق کار نیروی متخصص یا express entry
زمان تقریبی مطالعه: 12 دقیقه

اقامت کانادا از طریق کار نیروی متخصص یا express entry

سمیرا رسائی زاده 17 آبان 1402 زمان تقریبی مطالعه: 12 دقیقه

فهرست مطالب

در میان روش های مختلف مهاجرت به کانادا یکی از روش ها استفاده از نیروی کار متخصص است که از آن جا که کانادا همیشه از لحاظ نیروی کار دچار کمبود است، یکی از بهترین روشهای مهاجرت و گرفتن اقامت دائم و شهروندی کانادا محسوب می شود. برای اینکه با اقامت کانادا از طریق نیروی متخصص یا اکسپرس اینتری آشنا شوید، با آسان سفر همراه باشید.

ویزای اکسپرس اینتری کانادا چیست؟

این روش در واقع یک سیستم آنلاین امتیازدهی است، به این صورت که متقاضی شرایط و مشخصات خود را در قالب یک پروفایل برای این سیستم ارسال می کند. افرادی که امتیاز بالایی داشته باشند، می توانند اقامت دائم این کشور را دریافت کنند. در واقع دولت کانادا این سیستم امتیاز دهی را برای آسان تر کردن روش مهاجرت نیروهای متخصص در نظر گرفته است تا راه را برای پیشرفت اقتصادی بیشتر کشور باز کند. همین طور می توانید برای اطلاع درباره کار در کانادا به مقاله آن مراجعه کنید.

همان طور که می دانید مهاجرت کاری پروسه ای طولانی و پیچیده است که گاهی مهاجران در گیر و دار تهیه مدارک و شرایط لازم برای آن به طور کلی ناامید شده و از آن صرف نظر می کنند، به همین دلیل این سیستم که به آن ورود سریع هم می گویند، باعث می شود که نیروی متخصص در پیچ و خم مهاجرت گیر نیوفتد و سریعا به این کشور وارد شود. روش امتیاز بندی سیستم Express Entry بر اساس پارامترهای زیر در نظر گرفته شده است:

امتیاز بندی اکسپرس اینتری کانادا
سنسابقه کارانطباق پذیری
زبان انگلیسی یا فرانسویتحصیلاتگرفتن جاب آفر

انواع مهاجرت از طریق اکسپرس اینتری کانادا

مهاجرت کاری به کانادا
 • اسکیل ورکر یا نیروی کار متخصص فدرال (Federal Skilled Worker Program)
 • اسکیل ترید یا نیروی متخصص فنی فدرال (Federal Skilled Trades Program)
 • مهاجرت استانی کانادا (Provincial Nominee Programs یا PNP)
 • تجربه کار کانادایی (Canadian Experience Class)

برای اینکه بتوانید در برنامه اکسپرس اینتری قرار بگیرید، باید در یکی از این چهار گروه باشید. با این حال پیش از اینکه درباره این گروه ها بیشتر توضیح بدهیم، به شرحی درباره ناک های شغلی کانادا و به طور کلی این که NOC چیست می پردازیم.

طبقه‌‌بندی ملی مشاغل کانادا (NOC)

این سیستم که به آن ناک می گویند، مشخص می کند که آیا متقاضی می تواند در برنامه های مهاجرتی کانادا قرار بگیرد یا خیر و همین طور شغل های مختلفی که در کانادا وجود دارد، را برای اساس هدف و وظایف مختلف دسته بندی می کند.

مقالات مرتبط

در لیست ملی مشاغل کانادا تقریبا سی هزار شغل وجود دارد که در دسته بندی مهارتی از TEER0 تا TEER5 قرار گرفته اند. در خصوص اصلاح TEER باید گفت که به 4 واژه آموزش، مسئولیت، تحصیلات و تجربه اشاره دارد. در واقع این 4 واژه نشان دهنده مهارت لازم برای کسی است که می خواهد شروع به کار کند و می توانید این مشاغل را در جدول زیر مشاهده کنید:

طبقه بندی ملی مشاغل کانادانوع شغلمثال
TEER 0حوزه مدیریتبازاریابی  – روابط عمومی
TEER 1نیاز به مدرک دانشگاهی دارندمهندس نرم افزار
TEER 2نیاز به دیپلم و دو سال کارآموزی دارندتکنسین شبکه – تکنسین آزمایشگاه
TEER 3نیاز به دیپلم و دو سال کارآموزی و شش ماه آموزش در طی کار دارنددستیار دندانپزشک – دستیار آزمایشگاه
TEER 4نیاز به دیپلم دبیرستان و چند هفته آموزش دارندپرستار کودک – خرده فروش
TEER 5نیاز به تحصیلات رسمی ندارندنیروی کار محوطه، نگهداری زمین

برای قبولی در سیستم اکسپرس انتری کانادا باید در یکی از دسته بندی های گفته شده در جدول بالا قرار بگیرید.

برنامه های مهاجرت با اکسپرس اینتری کانادا:

اکسپرس اینتری کانادا

اسکیل ورکر یا نیروی کار متخصص فدرال (FSWC)

این برنامه در سال 1967 به تصویب رسید و مخصوص افرادی است که در خارج تجربه کاری کسب کرده اند و قصد اقامت در کانادا را دارند.

اسکیل ترید یا نیروی متخصص فنی فدرال (FSTP)

متقاضیان واجد شرایط در یک شغل بتوانند از یک کارفرما در کانادا جاب آفر دریافت کنند.

تجربه کار کانادایی (Canadian Experience Class)

این افراد در کشور کانادا کار کرده اند و حال قصد گرفتن اقامت دائم آن را دارند. این برنامه برای فارغ التحصیلان بین المللی و همین طور کسانی که جزو نیروی کار موقتی هستند، مناسب به شمار می رود.

مهاجرت استانی کانادا (PNP)

استان های مختلف کانادا نیازمند نیروهای کاری یا دانشجویی متفاوتی هستند که می توانند بنابر آن اقدام به پذیرش مهاجران بکنند. در صورتی که می خواهید به استان مورد نظر خود مهاجرت کنید، باید پروفایل ایجاد کنید، یا اینکه می توانید به استانی که به آن علاقه دارید، به صورت مستقیم درخواست دهید. اگر این استان تشخیص دهد که شما واجد شرایط هستید می تواند یک دعوت نامه برای شما می فرستد.

شرایط اکسپرس اینتری کانادا

مهارتبرای نوع تجربه کار کانادایی یا CEC
انگلیسی یا فرانسویCLB 7 برای TEER 0 یا TEER 1
CLB 5 برای TEER 2 یا TEER 3
نوع یا تجربه کاریTEER 0
 TEER 1
TEER 2
TEER 3
سابقه کار1 سال در 3 سال گذشته در کانادا
پیشنهاد شغلی یا جاب آفرنیاز نیست
تحصیلاتنیاز نیست
مهارتبرای نوع تجربه کار کانادایی یا FSTP
انگلیسی یا فرانسویCLB 5 برای listening و speaking
CLB 4 برای reading و writing
نوع یا تجربه کاریTEER 2 – TEER 3
سابقه کار2 سال در 5 سال گذشته در کانادا
پیشنهاد شغلی یا جاب آفریک جابر آفر حداقل به اندازه یک سال یا گواهی صلاحیت صادر شده از فدرال کانادا
تحصیلاتنیاز نیست
مهارتبرای نوع تجربه کار کانادایی یا FSWP
انگلیسی یا فرانسویCLB 7
نوع یا تجربه کاریTEER 0
 TEER 1
TEER 2
TEER 3
پیشنهاد شغلی یا جاب آفرنیاز نیست
تحصیلاتمتوسطه

مراحل ثبت نام اکسپرس اینتری کانادا

از این جا که این روش بسیار آسان است متقاضیان زیادی از سرتاسر دنیا دارد و مراحل گرفتن آن به این صورت است که شما باید در ابتدا به سایت اداره مهاجرت کانادا مراجعه کردید و یک پروفایل برای بخش اکسپرس اینتری درست کنید. سپس سایر مراحل به شرح زیر باید انجام شود:

– بخش اول شامل ارسال اطلاعات مورد نیاز در سایت می شود که باید در آدرس سایتی که در بالا به آن اشاره کردیم، ثبت نام کنید و سپس پروفایل خود را ایجاد نمایید.

بعد از آن باید به سوالات آنلاین پاسخ دهید تا امتیازات شما بررسی شود و اداره نسبت به پرونده شما تصمیم گیری کند. توجه داشته باشید که این اطلاعات باید به درستی وارد شوند و هیچ بخشی را نباید بر خلاف واقعیت وارد کنید، زیرا در صورتی که آن ها متوجه این موضوع شوند تا 5 سال نمی توانید به این کشور وارد شوید.

کار در کانادا

پس چنانچه شما قصد اقامت دائم در کانادا را دارید و همچنین در شغل ویژه ای دارای تخصص هستید، می توانید در برنامه های اکسپرس انتری کانادا شرکت کنید. بعد از گذراندن این مراحل سوالات مختلفی را باید پاسخ دهید که شامل سن، اعضای خانواده، سابقه کار، ملیت، دانش زبان و … می شوند. سپس بر اساس پاسخی که به این سوالات داده می شود، به شما امتیاز می دهند تا معین گردد که آیا واجد شرایط هستید یا خیر. چنانچه شرایط لازم را داشته باشید مراحل بعدی به شما نشان داده می شود.

لازم به ذکر است که این مطالب فقط به عنوان یک مرجع است و در صورتی که قصد مهاجرت داشته باشید باید به اداره مهاجرت کانادا مراجعه کنید.

– آماده کردن مدارک برای ویزای اکسپرس اینتری

 مرحله بعدی که پیش روی شما قرار دارد آماده کردن مدارک لازم است. در این حالت نکته مهمی که باید به آن توجه داشت این است که مدرک زبان مدت زمان معینی دارد و چنانچه زمان زیادی از آن گذشته باشد، باید دوباره آزمون دهید. مدارکی که برای اقامت کانادا از طریق نیروی متخصص لازم است شامل موارد زیر می شوند:

 • پاسپورت
 • نتایج آزمون زبان
 • مدرک تحصیلی
 • آزمایشات پزشکی
 • دعوتنامه از کارفرما در صورت وجود
 • دعوت نامه شغلی از استان های کانادا در صورت وجود
 • گواهی عدم سوء پیشینه
 • اثبات تمکن مالی

– فرستادن مشخصات متقاضی برای ویزای اکسپرس اینتری

در این مرحله پروفایل ساخته شده و اطلاعات وارد می گردد. به این سیستم در واقع استخر اکسپرس اینتری می گویند و این نامی است که دولت کانادا به آن داده است، تا به این صورت امتیازات شما مورد بررسی قرار گیرد.

مرحله بعدی بخش Comprehensive Ranking System است که در آن سوالات مختلفی از قبیل مهارت، وضعیت زبان، تحصیلات و … از شما پرسیده شده و طبق آن به شما امتیاز تعلق می گیرد. چنانچه زبان اضافه ای مانند فرانسه بلد باشید یا یکی از آشنایان درجه یک شما در این کشور باشد و یا اینکه یک جاب آفر داشته باشید، می توانید امتیاز بیشتری کسب کنید.

این مرحله به صورت یک فرم آنلاین است که باید در مدت دو ماه به آن پاسخ دهید و اطلاعات خود را ارسال کنید. اگر در این مدت فرم را ارسال نکنید، باید از اول اینکار را انجام دهید.

– دریافت دعوتنامه از برنامه نیروی متخصص کانادا

اگر امتیاز شما به اندازه کافی باشد و نمره بالایی کسب کنید می توانید انتظار دعوتنامه را داشته باشید که بعد از اینکه دعوتنامه را گرفتید باید در عرض دو ماه درخواست اقامت دائم نمایید و سپس اداره مهاجرت اطلاعات شما را بررسی کرده و ویزای خود را خواهید گرفت. در صورتی که موفق به گرفتن دعوتنامه نشدید، می توانید دوباره بعد از یک سال پروفایل خود را برای برنامه مهاجرتی Express Entry از اول بسازید و درخواست دهید.

نحوه محاسبه امتیازات در اکسپرس اینتری کانادا

باید توجه داشته باشید که افراد مجرد و متاهل امتیازهای مختلفی می گیرند و امتیازی که افراد مجرد می گیرند، مقداری بیشتر است، اما همسر شخص متاهل می تواند کسری امتیاز را جبران کند. در سال های پیش برای سیستم امتیازبندی 100 امتیاز در نظر گرفته شده بود که اگر شما 67 امتیاز کسب می کردید، نمره قبولی را می گرفتید اما در سیستم جدید 1200 امتیاز وجود دارد که شخص برای پارامترهای فردی می تواند 500 امتیاز کسب کند. برای افراد متاهل فرد اصلی 460 امتیاز برای پارامترهای فردی می گیرد و چهل امتیاز باقی مانده برای بررسی فاکتورهای همسر او است. در ادامه شما را با این فاکتورهای فردی و امتیازی که می توانید برای هر یک از آن ها کسب کنید، آشنا خواهیم کرد. (باید حداقل 67 امتیاز به دست آورید)

تحصیلات (حداکثر 25 امتیاز):

دیپلم: 5 امتیاز

دانشگاه (یکساله): 15 امتیاز

کاردانی: 19 امتیاز

2 مدرک دانشگاهی ( 1 مدرک سه ساله یا بیشتر): 25 امتیاز

کارشناسی: 22 امتیاز

کارشناسی ارشد: 23 امتیاز

دکترا: 25 امتیاز

سابقه کار در 10 سال اخیر (حداکثر 15 امتیاز):

یکسال سابقه کار: 9 امتیاز

2 تا 3 سال سابقه کار: 11 امتیاز

4 تا 5 سال سابقه کار: 13 امتیاز

6 سال به بالا: 15 امتیاز

دانش زبان انگلیس یا فرانسوی (حداکثر 28 امتیاز):

کمتر از CLB7 نمی توان در اکسپرس اینتری ثبت نام کرد.

CLB7: 4 امتیاز

CLB8: 5 امتیاز

CLB9: 6 امتیاز

speaking CLB7: 4 امتیاز

writing CLB7: 4 امتیاز

listening CLB8: 5 امتیاز

reading CLB9: 6 امتیاز

اگر به زبان فرانسه هم تسلط داشته باشید می توانید امتیاز بیشتری کسب کنید . پس اگر CLB 5 در هر 4 مهارت کسب کنید، می توانید 4 امتیاز بگیرید.

سن (حداکثر 12 امتیاز):

کمتر از 18 سال: 0 امتیاز

18 تا 35 سال: 12 امتیاز

36 سال: 11 امتیاز

37 امتیاز: 10 امتیاز

38 سال: 9 امتیاز

39 سال: 8 امتیاز

40 سال: 7 امتیاز

41 سال: 6 امتیاز

42 سال: 5 امتیاز

43 سال: 4 امتیاز

44 سال: 3 امتیاز

45 سال: 2 امتیاز

46 سال: 1 امتیاز

47 و بیشتر: 0 امتیاز

 جاب آفر یا پیشنهاد شغلی: 10 امتیاز

انطباق پذیری (حداکثر 10 امتیاز):

سطح زبان همسر: داشتن CLB 4 باعث کسب 5 امتیاز می شود.

2 سال تحصیل در دبیرستان یا دانشگاه کانادا: 5 امتیاز

حداقل 1 سال سابقه کار در کانادا: 10 امتیاز

حداقل 1 سال سابقه کار همسر در کانادا: 5 امتیاز

داشتن جاب آفر در کانادا: 5 امتیاز

داشتن آشنایان و فامیل در کانادا: 5 امتیاز

فامیل و آشانایان شامل برادر و خواهر، والدین، برادرزاده یا خواهرزاده، عمه، عمو، دایی، پدر و مادر بزرگ می شوند. این افراد باید سنی بالاتر از 18 سال داشته باشند و همین طور باید اقامت کانادا را داشته باشند.

شرکت در کانادا

در این سیستم همان طور که پیش از این هم به آن اشاره داشتیم، چنانچه شما بتوانید امتیاز بالایی به دست آورید جزو کسانی خواهید بود که به شما دعوتنامه فرستاده می شود. در سال گذشته پایین ترین امتیاز کسی که انتخاب شده بوده 412 بوده است. اما این امتیاز می تواند هر سال تغییر کند، زیرا اگر شرکت کنندگان امتیاز بالایی داشته باشند، مشخص است که حداقل امتیاز هم بالاتر خواهد رفت. برای مثال در یک دوره آخرین نفری که انتخاب شده بود امتیاز 463 داشته است.

پس همان طور که متوجه شدید، مشخص نیست که هر سال چه امتیازی را باید کسب کرد. با این حال اگر شما امتیاز خوبی داشته باشید، شانس شما هم بیشتر می شود. در صورتی که در مدت زمان یکسال دعوتنامه نگیرید پرونده شما بسته شده و باید بعد از یکسال دوباره درخواست بدید.

محاسبه امتیاز برای نیروی متخصص فدرال به صورت زیر است (افراد متاهل):

سطح تحصیلات:

دیپلم: 28 امتیاز

کاردانی: 91 امتیاز

کارشناسی: 112 امتیاز

کارشناسی ارشد: 126 امتیاز

دکترا: 140 امتیاز

انطباق پذیری:

داشتن سابقه کار یکساله در کانادا: 10 امتیاز

سابقه تحصیل در کانادا: 30 امتیاز

سابقه همسر متقاضی برای تحصیل در این کشور: 10 امتیاز

خواهر یا برادر در کانادا: 15 امتیاز

جاب آفر: 50 الی 200 امتیاز

سن:

17 یا کمتر: 0 امتیاز

18 سال: 90 امتیاز

19 سال: 95 امتیاز

20 – 29 سال: 100 امتیاز

30 سال: 95 امتیاز

30 الی 40 سال به ازای هر یک سال سن 5 امتیاز از شما کاسته می شود و از سن 40 الی 45 سال به ازای هر یک سال 10 امتیاز کم شده و از 45 سال به بالا امتیاز 0 است.

سابقه کار کانادایی:

یکسال: 35 امتیاز

2 سال: 45 امتیاز

3 سال: 56 امتیاز

4 سال: 63 امتیاز

5 سال: 70 امتیاز

دانش زبان انگلیسی:

 CLB 5: 6 امتیاز

CLB 6: 8 امتیاز

CLB 7: 16 امتیاز

CLB 8: 22 امتیاز

CLB 9: 29 امتیاز

CLB 10: 32 امتیاز

کسانی که در زبان فرانسه NCLC7 دارند، اگر CLB 4 داشته باشند، امتیاز آن ها 15 است و اگر CLB5 داشته باشند، نمره زبان 50 امتیاز است.

اگر هم می خواهید امتیاز بیشتری کسب کنید، می توانید در بخش بانک شغلی یک حساب داشته باشید تا بتوانید با شرکت های کانادایی ارتباط بگیرید و شغل پیدا کنید. در این حالت امتیاز شما بسیار بالاتر می رود و حتی می توانید 200 امتیاز بیشتر کسب کنید.

در حالتی که بتوانید امتیازی بین 420 الی 460 به دست آورید، می توانید در برنامه اکسپرس اینتری شرکت کنید و در این حالت اگر با کارشناسان آسان سفر تماس بگیرید، شما را در چگونگی انجام مراحل کمک می کنند.

 امتیازات جاب آفر و انتخاب استانی:

پیشنهاد شغلی از کارفرما در شغل های مدیریتی: 200 امتیاز

پیشنهاد شغلی توسط کارفرمایان دیگر: 50 امتیاز

انتخاب شدن به وسیله دولت استانی کانادا: 600 امتیاز

هزینه های اکسپرس اینتری:

هزینه بازکردن پرونده برای فرد اصلی و همین طور همسر او جداگانه 550 دلار در اپلیکیشن فی است و اما برای فرزندان پایین تر از 22 سال باید 150 دلار بپردازید. برای لندینگ فی هم باید 500 دلار بپردازید. البته هزینه های دیگری هم مانند ارزیابی مدرک تحصیلی، سلامت پزشکی، ترجمه مدرک و … وجود دارد.

هزینه اکسپرس اینتری کانادا یا اقامت کانادا از طریق نیروی متخصص

تمکن مالی:

هزینه این ویزا با توجه به شرایط شما و اینکه آیا متاهل هستید یا مجرد رقم متفاوتی خواهد داشت. اما اگر بخواهیم به طور کلی رقمی را برای شما ذکر کنیم، تمکن مالی ویزای اکسپرس اینتری کانادا به شرح زیر است:

 برای یکنفر: 13213 دلار کانادا

برای دو نفر: 16449 دلار آمریکا

برای سه نفر: 20222 دلار آمریکا

برای 4 نفر: 24553 دلار آمریکا

برای 5 نفر: 27847 دلار آمریکا

برای 6 نفر: 31407 دلار آمریکا

اما اگر شرایط زیر را داشته باشید نیازی به ارائه تمکن مالی نیست:

– شرکت در برنامه CEC

– اجازه کار در کانادا را دارید

بررسی پرونده و اخذ ویزا:

برای اینکه پرونده شما توسط اداره کانادا مورد بررسی قرار گیرد باید هزینه ای را بپردازید که به صورت زیر است:

بررسی درخواست850 دلار کانادا
مجوز اقامت دائم515 دلار کانادا
بررسی درخواست همسر850 دلار کانادا
صدور اقامت دائم همسر515 دلار کانادا
به ازای هر فرزند225 دلار کانادا
انگشت نگاری و بیومتریک85 دلار کانادا

مدارک لازم برای اقامت کانادا از طریق نیروی متخصص یا اکسپرس اینت

مدارکی که شما نیاز دارید به صورت زیر هستند:

پاسپورت کانادا
 • مدارک شخصی مانند عکس، سند ازدواج، شناسنامه، کارت خدمت یا کارت ملی و …
 • پاسپورت معتبر
 • گواهی سابقه کاری
 • مدرک زبان انگلیسی به صورت IELTS, CELPIP, TEF

مدارک دیگری که ممکن است مورد نیاز باشد:

 • نامه جاب آفر کانادا در صورت وجود
 • مدارک تمکن مالی
 • گواهینامه دوره ها و مهارت ها
 • مدارک ناشی از داشتن خانواده درجه یک در کانادا
 • ترجمه و معادل سازی مدارک تحصیلی
 • دعوتنامه برنامه های استانی

آمار پذیرش اقامت کانادا از طریق نیروی متخصص

چند سالی است که کانادا مهاجران زیادی را به عنوان نیروی کار قبول می کند و بیشتر این افراد با برنامه نیروی کار متخصص یا اکسپرس اینتری جذب می شوند.

201889800 هزار نفر
201985300 هزار نفر
2020107.350 هزار نفر
2021114.431 هزار نفر
202246.538 هزار نفر

قرعه کشی استخر اکسپرس اینتری

امتیاز و دعوتنامه های صادر شده در سال 2023 به صورت زیر خواهد بود:

حداقل امتیاز مورد نیازتاریخ قرعه کشیدعوتنامه های صادر شده
7481 مارس 2023667
79115 فوریه 2023699
4892 فوریه 20233300
7331 فوریه 2023893
49018 ژانویه 20235500
50711 ژانویه 20235500

افزایش امتیاز اکسپرس انتری برای اقامت کانادا از طریق نیروی متخصص

اگر نتوانستید در این برنامه مهاجرتی امتیاز مناسب را کسب کنید، می توانید با روش های ویژه ای امتیاز خود را برای دوره بعدی افزایش دهید که این روش ها به صورت زیر است:

 • داشتن یک جاب آفر از شرکت کانادایی که باعث می شود، امتیازی به اندازه 50 تا 200 امتیاز داشته باشید. شما می توانید برای پیدا کردن شغل در کاریابی های کانادا ثبت کنید.
 • داشتن مدرک زبان انگلیسی و فرانسوی
 • داشتن دعوتنامه استانی
 • داشتن تجربه کاری و سابقه کار در رشته تخصصی
 • ادامه تحصیل و گرفتن مدارک بالاتر
 • نمرات بالای همسر

نکات مهم برای اقامت کانادا از طریق کار نیروی متخصص

تهیه مدارک واقعی و ترجمه و معادل سازی آن ها پیش از اقدام به درخواست، آپدیت رزومه به صورت پیوسته و اضافه کردن مدارک معتبر و مشورت با افراد متخصص تا بتوانید شانس خود را برای پذیرش در این برنامه مهاجرتی افزایش دهید. در پایان به شما پیشهاد می کنیم تا درباره ویزای کار imp کانادا هم تحقیق کنید.

پست بعد
پست قبل

مقالات مرتبط

پست‌ها و مقالات مرتبط با این پست را می‌توانید از اینجا پیدا کنید
مطالب بیشتر
کافی شاپ های مونترال راهنمای سفر

کافی شاپ های مونترال

قدم زدن در خیابان های مونترال کانادا و هوای خنکی...

راهنمای سفر | 27 خرداد 1402

آشنایی با برنامه انتقال درون شرکتی ICT ویزای آی سی تی

آشنایی با برنامه انتقال درون شرکتی ICT

برنامه انتقال درون شرکتی یکی از برنامه های ویژه است...

ویزای آی سی تی | 28 اسفند 1402

تحصیل در اروپا بدون مدرک زبان مهاجرت تحصیلی اروپا

تحصیل در اروپا بدون مدرک زبان

موسسات آموزشی اروپا از جمله بهترین سیستم های آموزشی در...

مهاجرت تحصیلی اروپا | 27 اسفند 1402

منظور از بیزینس پلن برای مهاجرت چیست؟ استارتاپ ویزا کانادا

منظور از بیزینس پلن برای مهاجرت چیست؟

علاقه به اخذ اقامت دائم کانادا و شهروندی آن از...

استارتاپ ویزا کانادا | 24 اسفند 1402

دریافت وقت مشاوره