جهت برقراری تماس با همکاران ما می‌توانید با شماره تلفن  021-79439 تماس بگیرید.

اخذ پاسپورت / جاب آفرهای استثنائی برای کادر درمان در آلمان
جاب آفرهای استثنائی برای کادر درمان در آلمان
زمان تقریبی مطالعه: 6 دقیقه

جاب آفرهای استثنائی برای کادر درمان در آلمان

سمیرا رسائی زاده 02 بهمن 1402 زمان تقریبی مطالعه: 6 دقیقه

فهرست مطالب

در مقاله کار در آلمان به صورت کامل درباره نحوه کاریابی در آلمان و شغل های پردرآمد در این کشور صحبت کردیم، اما شرکت آسان سفر تصمیم گرفته است تا خدمتی ویژه به مشتریان خود ارائه دهد و آن هم جاب آفرهای رشته کادر درمان با شرایط ویژه برای علاقمندان است! اگر شما هم از کادر درمان هستید یا افرادی را می شناسید که علاقمند مهاجرت به آلمان از طریق پیشنهاد شغلی در رشته های کادر درمان هستند، می توانید این مقاله را به آن ها توصیه کنید. اما برای اینکه اطلاعات بیشتری درباره این فرصت به دست آورید، با ما همراه باشید.

شرایط جاب آفرهای کادر درمان در آلمان

شرکت مهاجرتی آسان سفر تصمیم گرفته تا برای برای راحتی عزیزانی که در کادر درمان مشغول به فعالیت هستند، جاب آفرهای ویژه ای آماده کند. این پیشنهادات شغلی در رشته های پرستاری، دستیار بیهوشی. رادیولوژی، فیزیوتراپی و دستیار اتاق عمل در دسترس هستند. شرایطی که برای این شغل ها در نظر گرفته شده است، شامل موارد زیر می شود:

 • مدرک b1 یا b2 آلمانی با توجه به رشته
 • سن زیر 41 سال

پس با دارا بودن این شرایط می توانید، با شرکت آسان سفر تماس بگیرید تا آن ها شما را برای گرفتن یک جایگاه شغلی ویژه در هر جای آلمان که بخواهید با حقوق 2200 الی 2400 یورو یاری کنند. لازم به ذکر است که شرکت مورد نظر هیچ هزینه ای برای مهاجرت از فرد دریافت نمی کند.

حوزه پرستاری در آلمان

آیا شما یک پرستارید که به دنبال فرصت های شغلی جدید در سایر کشورها هستید؟ پس می توانید، آلمان را به عنوان مقصد بعدی خود در نظر بگیرید. این کشور چشم انداز شغلی عالی برای پرستاران، مزایای جذاب و فرصتی برای کار در یک سیستم مراقبت های بهداشتی درجه یک در اروپا ارائه می دهد. در این وبلاگ، در مورد فرصت‌های پرستاران در آلمان، شرایط و صلاحیت‌ها و گام‌های اساسی برای شروع حرفه پرستاری در آلمان بحث خواهیم کرد.

فرصت های شغلی پرستاری در آلمان به هیچ وجه کم نمی شود، بلکه روز به روز افزایش می یابد. این کشور به دلیل اینکه با پیری جمعیت مواجه است تا سال 2030 به 200 هزار پرستار نیاز دارد. برای رفع کمبود در این زمینه این کشور پرستاران متخصص از سایر کشورها را استخدام می کند.

مقالات مرتبط

 پرستاران در آلمان از تعادل خوبی بین کار و زندگی با ساعات کاری منعطف برخوردار هستند. علیرغم مالیات های بالا، پرستاران تقریباً 60 درصد حقوق خود را به عنوان مزایای اجتماعی و کمک هزینه دریافت می کنند. آلمان کیفیت زندگی بالا، مراقبت های بهداشتی برجسته و شبکه حمل و نقل ویژه به مهاجران ارائه می دهد.

پردرآمدترین شهرهای آلمان برای پرستاران

پرستار

در مورد شهرهای پردرآمد آلمان و میانگین حقوق آنها کنجکاو هستید؟ پس بیایید نگاهی به شهرهای پردرآمد این کشور داشته باشیم.

شهربالاترین حقوقپایین ترین حقوقمیانگین حقوق
برلین83.800 یورو20.800 یورو33.896 یورو
فرانکفورت80.000 یورو17.800 یورو30.000 یورو
هامبورگ79.000 یورو20.000 یورو29.388 یورو
اشتوتگارد85.000 یورو21.000 یورو38.000 یورو

میانگین حقوق برای شغل پرستاری در آلمان

آلمان به دلیل سیستم مراقبت های بهداشتی قوی و مشاغل متنوع مراقبت های بهداشتی، طیف گسترده ای از فرصت های شغلی پرستاری را ارائه می دهد. در اینجا برخی از انواع مشاغل پرستاری که می توانید در آلمان به همراه میانگین دستمزد فعلی پیدا کنید، آورده شده است:

شغلحقوق
پرستار رجیستر شده34.342 یورو
پرستار عملی دارای مجوز34.920 یورو
پزشک پرستار41.880 یورو
پرستار مراقبت های ویژه59.799 یورو
پرستار سلامت جامعه53.670 یورو
پرستار اطفال59.898 یورو

میانگین حقوق پرستاران در آلمان

متوسط حقوق یک پرستار 4480 یورو در ماه است که می تواند با اضافه کاری حقوق بیشتری دریافت کند و محدوده آن بین 1000 تا 1900 یورو در ماه خواهد بود. میانگین حقوق و دستمزد پرستاران در آلمان که می توانید با توجه به سال های تجربه خود انتظار داشته باشید، به شرح زیر است:

تجربه کاریسابقه کارحقوق
تازه کار1 الی 2 سال11.340 یورو
نیمه متخصص2 الی 5 سال33.000 یورو
متخصصبالاتر از 5 سال102.620 یورو

دستیار بیهوشی در آلمان

دستیار بیهوشی در آلمان

در آلمان، نیاز روزافزون به تکنسین های بیهوشی وجود دارد، زیرا امروزه بسیاری از عمل ها به دلیل کمبود پرسنل قابل انجام نیستند. بدون تکنسین های بیهوشی، این موضوع در آینده تغییر نخواهد کرد. در همین خصوص آلمان نیاز به دستیار بیهوشی را از طریق استخدام نیروهای خارجی برآورده می کند. در شرکت آسان سفر تلاش شده است تا فرصت های شغلی در این زمینه برای دستیار بیهوشی فراهم شود تا شما دیگر نیازی به جستجوی شخصی در سایت های کاریابی نداشته باشید. کافی است تا با ما تماس بگیرید یا به صورت حضوری به دفتر ما مراجعه کنید.

شهرهای پردرآمد در آلمان برای دستیار بیهوشی

رایج ترین مکان ها برای پیدا کردن کار در زمینه این رشته شامل موارد زیر می شوند:

 • برلین
 • فرانکفورت آم ماین
 • مونیخ
 • هامبورگ
 • هانوفر
 • کلن
 • اسن
 • دورتموند
 • دوسلدوف
 • اشتوتگارت
 • برمن

هرچه میزان سابقه کار فرد بیشتر باشد، درآمد وی هم افزایش خواهد یافت، به طور کلی تاثیر سابقه کار بر حقوق به صورت زیر است:

 • باتجربه: 28 درصد افزایش حقوق
 • نیمه متخصص: 12 درصد افزایش حقوق
 • تازه کار: 14 درصد

معمولا برای این شغل مزایای زیر در نظر گرفته می شود:

 • طرح بازنشستگی
 • بیمه سلامت
 • دوره های آموزشی
 • برنامه توسعه شغلی برای کارمندی

رادیولوژی در آلمان

رادیولوژی در آلمان

رادیولوژی از دیگر مشاغل مورد نیاز در آلمان است که نیاز ویژه ای به آن در بیمارستان ها احساس می شود. افرادی که در این شغل کار می کنند، از جایگاه شغلی خوبی برخوردار خواهند بود و می توانند در موقعیت های مختلفی مانند رادیولوژی دهان، کودک، عمومی یا دندان مشغول به کار شوند.

درآمد این شغل هم باعث می شود تا از زندگی نسبتا مرفی برخوردار شوید که البته مشخص است، سطح درآمد رابطه مستقیمی با میزان سابقه کاری فرد دارد به طوری که افرادی که در سال اول مشغول به کار می شوند، حقوقی معادل با 1800 یورو خواهند داشت و کسانی که تجربه کاری بیشتری دارند، می توانند تا 3 هزار یورو هم دریافت کنند.

کارمندان با کمتر از دو سال تجربه تقریباً 6130 یورو درآمد دارند. در حالی که انتظار می رود، فردی با سطح تجربه بین دو تا پنج سال 8180 یورو درآمد کسب کند که 34 درصد بیشتر از فردی با تجربه کمتر از دو سال است. چنانچه سطح تجربه بین 5 تا 10 سال باشد، حقوقی معادل 12100 یورو را دریافت می کند که 48 درصد بیشتر از فردی با دو تا پنج سال تجربه است. علاوه بر این، متخصصانی که تخصص آنها بین ده تا پانزده سال است، حقوقی معادل 14700 یورو دریافت می کنند که 22 درصد بیشتر از افرادی با پنج تا ده سال تجربه است.

فیزیوتراپی در آلمان

فیزیوتراپی در آلمان

یک فیزیوتراپیست شاغل در آلمان معمولاً حدود 69260 یورو در سال درآمد دارد، که این رقم می تواند بین 31520 یورو تا بالاترین میانگین حقوق 111000 یورو متغیر باشد. این حقوق متوسط ​​درآمد برای یک فیزیوتراپیست در آلمان است و شامل مزایایی مانند مسکن و حمل و نقل می شود. همچنین ممکن است یک فیزیوتراپیست بیشتر یا کمتر از میانگین حقوق نشان داده شده در بالا دریافت کند. حقوق فیزیوتراپیست بر اساس تجربه، موقعیت مکانی، مهارت ها و جنسیت شما بسیار متفاوت است.

حقوق فیزیوتراپیست بر اساس سطح تجربه در آلمان

مهمترین عامل در تعیین دستمزد شما به سابقه کاری شما بستگی دارد. منطقی است که هرچه تجربه کاری بیشتر باشد، دستمزد افزایش خواهد یافت. در ادامه میانگین دستمزد فیزیوتراپیست را براساس مدت زمانی که در این شغل کار کرده اید، برای شما بیان خواهیم کرد:

0 الی 2 سال: یک فیزیوتراپیست در آلمان که کمتر از دو سال تجربه دارد، می‌تواند، انتظار کسب درآمدی در حدود 38140 یورو را داشته باشد.

2 الی 5 سال: کسانی که سابقه کاری به اندازه 2 الی 5 سال دارند، می توانند تقریبا حقوقی به اندازه 49300 یورو دریافت کنند.

5 الی 10 سال: کسانی با سابقه کاری 5 الی ده ساله می توانند، انتظار حقوقی تقریبا به اندازه 73820 یورو در سال را داشته باشند.

دستیار اتاق عمل در آلمان

دستیار اتاق عمل در آلمان

دستیار اتاق عمل در آلمان، حین و بعد از جراحی کمک می کند و محیط را استریل نگه می دارد. وی وظیفه دارد تا تجهیزات و ملزومات را در اتاق عمل قرار دهد و وسایل را طبق دستورالعمل مرتب کند. سپس باید به اعضای تیم کمک کند تا بیمار را روی میز قرار دهند. شخصی که به عنوان دستیار اتاق عمل در آلمان کار می کند، معمولاً حدود 4120 یورو در ماه درآمد دارد. با این حال بازه حقوق ها از 1900 یورو (کمترین) تا 6560 یورو (بالاترین) متغیر است. کسانی که مدرک اتاق عمل دارند، باید تقریبا سابقه کاری به اندازه دو سال داشته باشند و مدرک آن ها از طریق مراکز بهداشتی مورد تایید قرار گیرد.

جمع بندی

در این مطلب درباره پنج رشته ای که شرکت آسان سفر می تواند، برای علاقمندان فراهم کند و شرایط آن ها صحبت کردیم، به این صورت می توانید دید بهتری نسبت به آینده شغلی خود در آلمان داشته باشید. چنانچه سوالات بیشتری در این زمینه دارید، می توانید با کارشناسان ما در آسان سفر تماس بگیرید.

میانگین درآمد یک پرستار 34.342 هزار در سال است.

برلین، مونیخ، فرانکفورت، هامبورگ، اشتوتگارت

هرچه سابقه کاری بیشتر باشد، درآمد افزایش می یابد.

پست بعد
پست قبل

مقالات مرتبط

پست‌ها و مقالات مرتبط با این پست را می‌توانید از اینجا پیدا کنید
مطالب بیشتر
کافی شاپ های مونترال راهنمای سفر

کافی شاپ های مونترال

قدم زدن در خیابان های مونترال کانادا و هوای خنکی...

راهنمای سفر | 27 خرداد 1402

آشنایی با برنامه انتقال درون شرکتی ICT ویزای آی سی تی

آشنایی با برنامه انتقال درون شرکتی ICT

برنامه انتقال درون شرکتی یکی از برنامه های ویژه است...

ویزای آی سی تی | 28 اسفند 1402

تحصیل در اروپا بدون مدرک زبان مهاجرت تحصیلی اروپا

تحصیل در اروپا بدون مدرک زبان

موسسات آموزشی اروپا از جمله بهترین سیستم های آموزشی در...

مهاجرت تحصیلی اروپا | 27 اسفند 1402

منظور از بیزینس پلن برای مهاجرت چیست؟ استارتاپ ویزا کانادا

منظور از بیزینس پلن برای مهاجرت چیست؟

علاقه به اخذ اقامت دائم کانادا و شهروندی آن از...

استارتاپ ویزا کانادا | 24 اسفند 1402

دریافت وقت مشاوره