جهت برقراری تماس با همکاران ما می‌توانید با شماره تلفن  021-79439 تماس بگیرید.

اخذ پاسپورت / بهترین شهرهای دومینیکا
بهترین شهرهای دومینیکا
زمان تقریبی مطالعه: 5 دقیقه

بهترین شهرهای دومینیکا

سمیرا رسائی زاده 28 مهر 1402 زمان تقریبی مطالعه: 5 دقیقه

فهرست مطالب

ضلع شرقی دومینیکا، معروف به جزیره طبیعت، دارای مناظر دیدنی فراوان، سواحل زیبای بکر و شهرهای جذابی است که منتظر کاوش گردشگران هستند. در این مقاله، ما شما را به سفری درباره شهرهای معروف دومینیکا همراهی می کنیم که هر کدام جذابیت منحصر به فرد خود را دارند. از پایتخت شلوغ روسو در ساحل غربی تا دهکده آرام اسکاتز هد در ساحل ماسه سیاه، بهترین چیزهایی را که دومینیکا می تواند به شما ارائه بدهد، را به نمایش خواهیم گذاشت. پس چمدان هایتان را ببندید، دوربینتان را بردارید و بیایید جواهرات پنهان بهترین شهرهای دومینیکا برای زندگی را کشف کنیم.

راهنمای جامع برای انتخاب مقصد ایده آل در دومینیکا

اگر قصد سفر به دومینیکا را دارید، مهم است که بدانید که کدام جزایر و مناطق مجاور ارزش دیدن را دارند. دومینیکا به خاطر زیبایی طبیعی خیره کننده، مردم محلی دوستانه و جذابیت آرام دریای کارائیب، شناخته می شود که آن را به یک مقصد منحصر به فرد در میان سایر جزایر کارائیب تبدیل کرده است. برای کمک به برنامه ریزی یک تعطیلات منحصر به فرد، این راهنمای جامع را در مورد بهترین نقاط دومینیکا گردآوری کرده ایم. همچنین برای اطلاع درباره پاسپورت دومینیکا می توانید به مقاله آن مراجعه کنید.

روسو

روسو

روسو، پایتخت دومینیکا که در ساحل غربی جزیره قرار دارد، یک مقصد محبوب برای گردشگران است. این شهر خانه بسیاری از بناهای تاریخی از جمله موزه دومینیکا، بازار قدیمی و کلیسای جامع بانو است.، همچنین شما می‌توانید برخی از بهترین رستوران‌ها، بارها و فروشگاه‌ها را در سواحل این شهر پیدا کنید، که این شهر را به مکانی عالی برای گذراندن یک سفر یا زندگی طولانی مدت تبدیل کرده است. علاوه بر این سایر جاذبه های این منطقه شامل باغ گیاه شناسی دومینیکا و رودخانه روسو می شوند که تجربیات متنوعی را برای بازدیدکنندگان فراهم می کنند.

پورتسموث

پورتسموث

پورتسموث در سواحل شمال غربی دومینیکا، شهری جذاب است که برای کسانی که به دنبال تعطیلات آرام‌تری هستند، گزینه ای عالی به شمار می رود. این شهر به‌خاطر سواحل زیبای آن از جمله ساحل لاک‌پشت بنفش و خلیج پرنس روپرت معروف است که در آن می توان انواع ورزش های آبی و غواصی را انجام داد. در همان نزدیکی، پارک ملی کابریتس و فورت شرلی مکان های دیدنی هستند که زیبایی های طبیعی و تاریخ منطقه را به نمایش می گذارند.

شهر سوفریره (Soufriere)

شهر سوفریره

اگر به دنبال مقصدی غیرعادی تر در سواحل جنوب غربی هستید، سوفریره یک انتخاب عالی است. این دهکده ماهیگیری کوچک به خاطر چشمه های آب گرم طبیعی و نزدیکی به ساحل صخره های شامپاین، نقطه منحصر به فردی که در آن حباب ها از کف اقیانوس به دلیل فعالیت های آتشفشانی بلند می شوند، شناخته شده است و برای شما تجربه آرامی را به دور از محیط های شلوغ فراهم می کند و به بازدیدکنندگان اجازه می دهد با طبیعت و فرهنگ محلی ارتباط برقرار کنند.

مقالات مرتبط

کالیبیشی (Calibishie)

کالیبیشی

این شهر در ساحل شمال شرقی دومینیکا، به خاطر سواحل زیبای خود از جمله ساحل باتیبو و ساحل پوینت باپتیست و چشم اندازهای خیره کننده از اقیانوس اطلس شناخته شده است. این دهکده فضایی آرام دارد و فرصت‌هایی برای کاوش در جاذبه‌های طبیعی اطراف مانند ساحل نارگیل، رودخانه همپستد و جنگل ابر سرسبز را برای گردشگران فراهم می کند.

شهر لاپلین (La Plaine)

شهر لاپلین

لاپلین در منطقه سنت پاتریک با 1332 سکنه شهری در دومینیکا در 15 کیلومتری شرق روسو، پایتخت این کشور واقع شده است. تعدادی مکان های دیدنی در این شهر وجود دارند که باعث می شود از سر زدن به آن ها پشیمان نشوید.

 برکوا (Berekua)

 برکوا

این شهر در بخش جنوبی دومینیکا واقع شده و جمعیتی تقریبا برابر با 2 هزار نفر دارد. این شهر را به عنوان پایتخت فرهنگی این کشور هم می شناسند. برکوا در ساحل اقیانوس اطلس واقع شده در نتیجه می توان در این شهر ورزش های آبی مختلفی را تجربه کرد. علاوه بر این اقتصاد این ناحیه بر پایه کشاورزی است و در آن محصولاتی مانند موز و سایر سبزیجات در آن تولید می شوند. همچنین صنعت مبلمان و سوغاتی هم در این ناحیه رونق دارد.

امن ترین شهرها برای زندگی در دومینیکا

دومینیکا جزیره ای زیبا در دریای کارائیب است که به خاطر زیبایی طبیعی خیره کننده و مردم محلی صمیمی اش شناخته شده است. با این حال، مانند هر مکان دیگری در جهان، هنگام انتخاب محل زندگی، ایمنی همیشه یک در درجه اول اهمیت قرار دارد. اگر قصد مهاجرت به دومینیکا و دریافت پاسپورت یا شهروندی دومینیکا را دارید، ضروری است که تحقیقات خود را انجام دهید و امن ترین شهرها را برای زندگی در آن کشف کنید. در ادامه، برخی از امن ترین مکان های دومینیکا برای زندگی را بررسی خواهیم کرد.

روسو

روزو، پایتخت دومینیکا، کلانشهری شلوغ است که به دلیل نرخ پایین جرم و جنایت و خیابان‌های پر نور خود شهرت دارد. همچنین در این شهر کوچک بسیاری از ادارات دولتی، بانک ها و صنایع مختلف وجود دارند که آن را به مرکزی برای تجارت و گردشگری در دومینیکا تبدیل کرده است. حضور قوی پلیس و یک جامعه فعال، به ایمنی کلی روسو کمک می کند و آن را به گزینه ای محبوب برای کسانی که به دنبال زندگی در دومینیکا هستند، تبدیل کرده است. علاوه بر این، امکانات مدرن روسو و نزدیکی به امکانات بهداشتی و درمانی به جذابیت آن به عنوان مکانی امن برای اقامت می افزاید.

پورتسموث

پورتسموث، شهری آرام و دوستانه است که جرم و جنایت در شهر با گشت‌زنی فعال پلیس و مشارکت اجتماعی در آن نرخ بسیار پایینی دارد. سواحل جذاب، زیبایی طبیعی و هزینه های کم زندگی، پورتسموث را به مکانی ایده آل برای کسانی که به دنبال زندگی آرام در سواحل شمالی دومینیکا هستند، تبدیل کرده است.

ماریگوت (Marigot)

ماریگوت یک دهکده ماهیگیری کوچک در ساحل شمال شرقی، با اجتماع دوستانه و طبیعتی دیدنی است. ساکنان ماریگوت مردمی اجتماعی و صمیمی هستند و به نرخ پایین جرم و جنایت و احساس امنیت در روستا کمک می کنند. محیط آرام روستا، آن را به گزینه ای جذاب برای کسانی که به دنبال امنیت و آرامش در دومینیکا هستند، تبدیل کرده است.

سوفریره

این شهر واقع در سواحل جنوب غربی و شرقی، جواهر پنهانی است که به خاطر آرامش و شگفتی های طبیعی اش شناخته شده است. موقعیت دورافتاده روستا و جمعیت کمتر باعث کاهش میزان جرم و جنایت در آن شده است. چشمه های آب گرم طبیعی و مناظر دیدنی سوفریره، همراه با ایمنی آن، آن را به مکانی منحصر به فرد و امن برای زندگی در دومینیکا تبدیل کرده است.

کالیبیشی

فضای آرام، مردم محلی صمیمی و سبک زندگی جامعه محور به شهرت این شهر به عنوان مکانی امنی برای اقامت کمک می کند. سواحل خیره‌کننده و جاذبه‌های طبیعی کالیبیشی، به همراه ویژگی‌های ایمنی آن، باعث شده تا افراد زیادی این شهر را برای زندگی انتخاب کنند.

مزایای زندگی در دومینیکا

مهم نیست که شما کدام شهر دومینیکا را برای زندگی انتخاب کنید، زیرا می توانید از طیف وسیعی از مزایایی برخوردار شوید که این کشور جزیره ای را به مقصدی جذاب برای مهاجران و بازنشستگان تبدیل می کند. اینها شامل هزینه کم زندگی، آب و هوای گرم و آفتابی در تمام طول سال، شیوه زندگی آرام و دسترسی به برخی از بهترین سواحل و زیباترین مناظر طبیعی در دریای کارائیب می شوند.

اخذ شهروندی دومینیکا مزایای متعددی را برای اتباع ایرانی به همراه دارد که شامل دسترسی بدون ویزا به بیش از 140 کشور، رژیم مالیاتی مطلوب و توانایی سرمایه گذاری در اقتصاد رو به رشد با فضای سیاسی باثبات می شود.

پست بعد
پست قبل

مقالات مرتبط

پست‌ها و مقالات مرتبط با این پست را می‌توانید از اینجا پیدا کنید
مطالب بیشتر
کافی شاپ های مونترال راهنمای سفر

کافی شاپ های مونترال

قدم زدن در خیابان های مونترال کانادا و هوای خنکی...

راهنمای سفر | 27 خرداد 1402

آشنایی با برنامه انتقال درون شرکتی ICT ویزای آی سی تی

آشنایی با برنامه انتقال درون شرکتی ICT

برنامه انتقال درون شرکتی یکی از برنامه های ویژه است...

ویزای آی سی تی | 28 اسفند 1402

تحصیل در اروپا بدون مدرک زبان مهاجرت تحصیلی اروپا

تحصیل در اروپا بدون مدرک زبان

موسسات آموزشی اروپا از جمله بهترین سیستم های آموزشی در...

مهاجرت تحصیلی اروپا | 27 اسفند 1402

منظور از بیزینس پلن برای مهاجرت چیست؟ استارتاپ ویزا کانادا

منظور از بیزینس پلن برای مهاجرت چیست؟

علاقه به اخذ اقامت دائم کانادا و شهروندی آن از...

استارتاپ ویزا کانادا | 24 اسفند 1402

دریافت وقت مشاوره