رزرو هتل از آسان سفر

رزرو هتل از آسان سفر تجربه سفری مطمئن و ارزان را برایتان رقم خواهد زد. شما برای رزرو هتل آنلاین از آسان سفر به سایت یابکس که بزرگترین سامانه رزرو آنلاین هتل و بلیط هواپیما است متصل می‌شوید. در واقع سایت یابکس ابر جستجوگری است که فهرست تمام پروازها و یا هتل های موجود در آژانس‌های هواپیمایی و سایت‌های رزرو آنلاین را از ارزانترین قیمت به گرانترین قیمت برایتان به نمایش می‌گذارد. از این طریق دیگر نیازی ندارید که برای رزرو ارزان هتل و یا پرواز تمام سایت‌های گردشگری و یا آژانس‌های هواپیمایی را جستجو کنید و تنها با وارد کردن مقصد مورد نظرتان می‌توانید حتی رزرو هتل با تخفیف را انجام دهید.

ماموریت آسان سفر از ابتدای شروع کار به ارمغان آوردن سفری راحت، مطمئن و ارزان برای مسافران بوده و همیشه کسب رضایت مشتریان عزیز یکی از اصلی‌ترین اولویت‌های آسان سفر بوده است. شما از طریق آسان سفر می‌توانید در هر زمان و هر مکانی اقدام به رزرو هتل خارجی و رزرو هتل داخلی از سایت های معتبر رزرو هتل نمایید. همچنین، تیم پشتیبانی آسان سفر در 24 ساعت شبانه روز و 7 روز هفته آماده پاسخگویی به سوالات شما عزیزان در مورد رزرو آنلاین هتل و رزرو آنلاین بلیط هواپیما هستند.

رزرو هتل خارجی

آسان سفر به منظور راحتی هر چه بیشتر مشتریان خود امکان رزرو هتل خارجی را نیز را از طریق سایت یابکس فراهم کرده است. شما هنگام رزرو هتل خارجی از آسان سفر به سایت یابکس که متعلق به آسان سفر است لینک می‌شوید. برای رزرو هتل خارجی فقط کافی است مقصد سفر، تاریخ مورد نظر و تعداد مسافر را وارد کنید تا سایت یابکس تمام هتل های موجود را با جزئیات برایتان فهرست کند. همچنین می‌توانید برای راحتی بیشتر از طریق فیلتر کنار صفحه تعداد ستاره هتل و یا رنج قیمتی مورد نظرتان را مشخص کنید تا فهرستی کوتاه‌تر و مختص خودتان برایتان نمایش داده شود؛ در این صورت، تصمیم‌گیری برای رزرو هتل خارجی آسان‌تر خواهد بود.

یکی دیگر از خوبی‌های رزرو هتل خارجی از سایت آسان سفر امکان پرداخت هزینه هتل خارجی با کارت شتاب ریالی است. همانطور که می‌دانید در گذشته همیشه رزرو هتل خارجی و پرداخت هزینه آن یکی از نگرانی‌های اصلی مسافران مقاصد خارج از کشور بود. ولی امروزه با فراهم شدن امکان رزرو آنلاین هتل از طریق سایت‌های خدمات گردشگری همانند آسان سفر و یابکس، تنها با در دست داشتن کارت شتاب بانکی و رمز دوم، می‌توانید در کمترین زمان ممکن و هر ساعت از شبانه روز به آسانی با پرداخت ریالی رزرو قطعی هتل خارجی را انجام دهید و واچر خود را در همان لحظه تحویل بگیرید.

رزرو هتل داخلی

اگر تا به امروز برای رزرو هتل داخلی ارزان مجبور بودید در سایت‌های مختلف جستجو کنید، بهتر است بدانید که با رزرو هتل از طریق آسان سفر دیگر همچین مشکلی نخواهید داشت. شاید گاهی اوقات هنگام جستجوی یکی از هتل های داخلی در سایت‌های مختلف با قیمت‌های متفاوتی مواجه شده باشید و همین موضوع باعث سردرگمی شما و سختی تصمیم گیری در انتخاب هتل شده بود. خبر خوب اینکه سایت آسان سفر بستری را برایتان فراهم ساخته تا تمام هتل های داخلی موجود در ایران را بتوانید با ارزانترین قیمت به صورت یکجا مشاهده کنید. در این حالت شما دیگر نیازی ندارید که در سایت‌های مختلف جستجو کنید و می‌توانید رزرو ارزانترین هتل داخلی مورد نظرتان را با صرف کمترین زمان انجام دهید.

هنگام رزرو هتل داخلی از آسان سفر شما به سایت یابکس که یکی دیگر از سایت های خدمات گردشگری آنلاین ما است متصل می‌شوید. یابکس بزرگترین سایت ارائه دهنده خدمات گردشگری در ایران است که با جستجوی مقصد و تاریخ مورد نظرتان، تمام هتل های موجود در ایران و هتل های ارائه شده در سایت های معتبر رزرو هتل آنلاین برایتان نمایش داده می‌شود. به این ترتیب شما می‌توانید با خیال راحت رزرو ارزانترین هتل داخلی را از طریق آسان سفر که یکی از معتبرترین سایت های خدمات گردشگری و مهاجرتی است انجام دهید.

رزرو هتل تخفیف دار

رزرو هتل تخفیف دار یکی دیگر از امکاناتی است که سامانه آسان سفر برایتان فراهم کرده است. شما با جستجوی مقصد سفرتان می‌توانید فهرست هتل های با تخفیف ارائه شده در سایت های معتبر رزرو هتل را مشاهده کنید و در کمترین زمان ممکن رزرو هتل ارزان را انجام دهید. با آسان سفر شما می‌توانید بهترین خدمات گردشگری را با ارزانترین قیمت خریداری کنید و سفری ارزان و مطمئن را تجربه کنید. آسان سفر ضامن رزرو ارزانترین هتل ها با بهترین کیفیت است.

پیگیری رزرو هتل

پس از اینکه اقدام به رزرو هتل آنلاین از آسان سفر کردید و پرداخت نهایی هزینه هتل را انجام دادید، کد پیگیری وضعیت هتل از طریق پیامک برایتان ارسال می‌شود و واچر هتل یا همان رسید رزرو نهایی هتل را نیز می‌توانید از ایمیل خود دانلود کنید. فراموش نکنید که پیش از سفر از واچر خود پرینت بگیرید؛ چون هنگام رسیدن به مقصد و مراجعه به هتل باید واچر را به پذیرش هتل بدهید و اتاق را تحویل بگیرید. همچنین، برای پیگیری رزرو هتل از طریق سایت آسان سفر می‌توانید کد پیگیری ارسال شده از طریق پیامک را در قسمت پیگیری هتل وارد کنید و وضعیت رزرو هتل را بررسی کنید.

مزایای رزرو هتل از آسان سفر

سوالات متداول مشتریان آسان سفر

خیر. معمولا ساعت چک این (ورود به اتاق هتل) و چک اوت (خالی کردن اتاق) در هتل های داخلی و خارجی یکسان است. ساعت ورود به اتاق هتل 2 ظهر و ساعت خروج مسافر و تحویل اتاق به پذیرش هتل 12 ظهر است.

بله از طریق سایت آسان سفر می‌توانید علاوه بر رزرو هتل های داخلی و رزرو هتل های داخلی، بلیط هواپیما داخلی و بلیط هواپیما خارجی هم خریداری کنید.

برای رزرو هتل های ارزان داخلی و هتل های ارزان خارجی از آسان سفر چند راه پیش روی شما است: اولین راه رزرو هتل ارزان این است که در فصل خارج از اوج سفر که مسافر کمتر است اقدام به رزرو ارزان هتل کنید. روش دیگر برای رزرو هتل های ارزان عضویت در سایت آسان سفر برای دریافت ایمیل و یا پیامک هتل های تخفیف دار است. همچنین، می‌توانید از قسمت فیلتر کنار صفحه رنج قیمتی مد نظرتان را مشخص کنید تا هتل های ارزان مناسب بوجه‌ای که دارید برایتان نمایش داده شود.

شرایط سنی کودک برای پذیرش در هتل در قسمت قوانین اطلاع رسانی شده است.

شما می‌توانید از طریق سایت آسان سفر با وارد کردن مقصد سفر و تاریخ تمام مشخصات و امکانات هتل مورد نظرتان را مشاهده کنید و حتی قیمت‌ها را مقایسه کنید. 

استرداد وجه یا پس گرفتن پول در صورت انصراف از سفر و کنسلی رزرو هتل با توجه بر قوانین کنسلی هتل و زمان کنسلی متغیر است.

امکان رزرو انواع اقامتگاه ها از آسان سفر فراهم است. شما می‌توانید از طریق سایت آسان سفر هتل های داخلی، هتل های خارجی، هتل های تخفیف دار، هتل آپارتمان، مسافرخانه، ویلا، اقامتگاه سنتی، کلبه، مهمانسرا، بوتیک هتل و ویلا رزرو کنید.

عموما ورود مسافر به اتاق (چک‌این) ساعت 14 و خروج مسافر (چک‌اوت) ساعت 12 ظهر است.

آسان سفر با هتل ها قرارداد سالانه دارد و به همین دلیل امکان رزرو هتل با ارزانترین قیمت را برای مشتری‌ها فراهم کرده است.

قیمت رزرو هتل‌ها ثابت نیست و با توجه بر تاریخ و تقاضای سفر تغییر می‌کند. بهتر است حداقل دو هفته قبل از سفر اتاق هتل را رزرو کنید. البته اگر در ایام شلوغ سال مثل عید نوروز می‌خواهید سفر کنید بهتر است زودتر اقدام کنید چون امکان پر شدن ظرفیت هتل زیاد است.

برای رزرو هتل خارجی از آسان سفر می‌توانید هزینه رزرو هتل را با کارت‌های شتاب ایرانی بپردازید.

برای رزرو هتل از آسان سفر ابتدا باید در سایت ثبت نام کنید. بعد از ورود به حساب کاربری باید مشخصات کامل خود را وارد کنید. پس از وارد کردن مقصد سفر و تاریخ سفر، هتل مورد نظرتان را از میان فهرست انتخاب می‌کنید و در انتها پرداخت را انجام می‌دهید. پس از پرداخت کد پیگیری و واچر هتل برایتان ارسال می‌شود.

ساعت ورود به هتل ساعت 14 و ساعت خروج 12 ظهر است؛ مسافرانی که ورود زود هنگام (حدود ساعت 8 صبح) یا خروج دیر هنگام (حدود ساعت 18 عصر) را دارند، از نیم شارژ استفاده می‌کنند. قیمت نیم شارژ نصف مبلغ رزرو هتل برای یک شب است.

واچر هتل رسید پرداخت هزینه هتل و سندی برای رزرو قطعی اتاق هتل است که باید به پذیرش هتل ارائه دهید. واچر پس از پرداخت از سوی سیستم رزرواسیون صادر می‌شود و در اختیار مسافر قرار خواهد گرفت.