جهت برقراری تماس با همکاران ما می‌توانید با شماره تلفن  021-79439 تماس بگیرید.

اخذ اقامت با خرید ملک در امارات

کشور امارات کشوری عربی است که بیشتر شهروندان آن را افراد خارجی تشکیل می دهد و علت آن شرایط مناسبی است که این کشور برای مشاغل مختلف به وجود آورده است.

چرا امارات؟

برای خرید یک آپارتمان ارزان قیمت در امارات تقریبا باید 300 هزار درهم پرداخت کنید، اما برای اخذ اقامت این کشور به حداقل 750 هزار درهم نیاز دارید.

 • نوع خدمت: سرمایه گذاری و خرید ملک
 • اعتبار ویزا: از 6 ماه تا 10 سال
 • محل انگشت نگاری: سفارت امارات داخل ایران
چرا امارات؟

هزینه خرید ملک در امارات

هزینه خرید ملک برای گرفتن اقامت امارات به صورت زیر است:

نام خدمت توضیحات قیمت
اقامت امارات با خرید ملک

6 ماهه تا 2 ساله

750 هزار تا دو میلیون درهم
اقامت امارات با خرید ملک

5 ساله

5 الی 10 میلیون درهم
اقامت امارات با خرید ملک

10 ساله

10 میلیون درهم به بالا
مزایا خرید ملک در امارات

اقامت امارات

1

تحصیل در مدارس امارات برای فرزندان شما با کیفیت زیادی همراه است.

2

چند فرهنگی بودن مدارس و دانشگاه ها

3

سطح درمانی بالا در کشور امارات

4

سیستم حمل و نقل مناسب

5

پایین بودن میزان جرم

6

مراکز خرید متنوع با برندهای لوکس و معروف

passport

مدارک لازم برای خرید ملک در امارات

برای خرید ملک در امارات به مدارک زیر نیاز دارید:

 • کپی و اصل پاسپورت
 • سه قطعه عکس
 • صورت حساب بانکی
 • نامه بانک
 • گواهی پزشکی
 • مدرک بیمه درمانی
 • اسناد ثبت املاک
 • مدارک اثبات درآمد

سرمایه گذاری از طریق خرید ملک در امارات

سرمایه گذاری می تواند راهی برای حفظ سرمایه شما باشد، مخصوصا که در سال های اخیر دلار روندی صعودی داشته است. پس اگر در امارات ملکی خریداری کنید سود زیادی خواهید کرد، مخصوصا که در چند سال اخیر کشور امارات تبدیل به یک قطب گردشگری مهم در منطقه شده و پیشرفت های زیادی داشته است و شهر دبی یکی از شهرهای مهم آن است که جذاب ترین بخش های توریستی این کشور مانند برج خلیفه یا چشم دبی در آن قرار گرفته است.

شرایط عمومی خرید ملک در امارات

رشد اقتصادی در این کشور همواره در حال افزایش است، در نتیجه توجه افراد زیادی را برای سرمایه گذاری در این کشور به خود جلب کرده است. مبلغ مورد نیاز برای خرید ملک در امارات 204 هزار دلار و معادل با 750 هزار درهم می باشد.

مدت زمان اقامت امارات شما بستگی به ارزش خانه ای دارد که در این کشور خریداری کرده اید و بین 2 الی 10 سال است. توجه داشته باشید که پیش از این اقامت دائم به افراد خارجی در کشور امارات داده نمی شده است، اما اخیرا این قانون تغییر کرده و تحت شرایط ویژه ای فرد می تواند اقامت دائم این کشور را دریافت کند.

شرایط دریافت اقامت امارات با خرید ملک

2 نوع ویزا با خرید ملک در این کشور برای متقاضی صادر می شود. حالت اول بستگی به قیمت ملک خریداری شده دارد و به مدت 2 تا 10 سال صادر می شود، ویزای دیگر 6 ماهه و مولتی است و با آن چند بار می توان به امارات وارد شد.

قیمت به درهمقیمت به دلار
1 الی 5 میلیون درهم272.000  الی 1.360.000
5 الی 10 میلیون                     1.360.0000 الی 2.718.000

تا هنگامی که ملک به فرد دیگری واگذار نشده است، می توانید این اقامت را حفظ کنید و قابلیت تمدید هم دارد. اگر فردی ویزای 6 ماه را دریافت کند، قادر به گرفتن اقامت دائم نیست. با این حال می توان این ویزا را تمدید کرد. برای تمدید آن باید برای هر نفر تقریبا 1100 درهم یا 299 دلار آمریکا پرداخت کنید. با این ویزا هم نمی توان در امارات مشغول به کار شد.

شرایط ویزای 6 ماهه امارات:

خرید ملک به مبلغ 1 میلیون درهم

گواهی پایان کار برای ملک خریداری شده صادر شده باشد.

افرادی که ویزای دو تا ده ساله امارات را می گیرند، هم نمی توانند در این کشور کار کنند، ولی چنانچه دو سال بگذرد، با تمدید اقامت خود قادر به فعالیت های تجاری خواهند بود.

شرایط ویزای دو ساله امارات به صورت زیر است:

خرید ملک به مبلغ 1 میلیون درهم

در رهن نبودن ملک خریداری شده

در انواع ویزای اقامتی امارات می توان همسر و فرزندانی که زیر 18 سال سن دارند، هم با خود همراه کرد. توجه داشته باشید که برای فرزندان بین 18 تا 21 سال در صورتی که بتوانید وابستگی آن ها را اثبات کنید، می توانید اقامت آن ها را هم دریافت نمایید.

هزینه خرید ملک در امارات

قیمت ملک در این کشور روند کاهشی داشته است و در حال حاضر می توانید یک خانه در امارات را با قیمت 760 هزار دلار خریداری کنید. منطقه اینترنشنال سیتی دبی دارای خانه های ارزان قیمتی نسبت به سایر محله های آن است و برای خرید گران ترین خانه ها می توانید به الهبتورسیتی بروید. اما به طور کلی برای اینکه از قیمت ملک در امارات به نرخ روز آشنا شوید، می توانید با کارشناسان آسان سفر مشورت کنید و آن ها جزئیات کامل را در اختیار شما قرار می دهند. در جدول زیر می توانید قیمت ملک در امارات در بخش های مختلف آن را ببینید:

 قیمت فروش آپارتمان در مرکز شهر دبی به ازای هر متر مربع              4.037 دلار امریکا 
 قیمت فروش آپارتمان در خارج شهر دبی به ازای هر متر مربع               2.350 دلار امریکا
قیمت اجاره آپارتمان یک خوابه در مرکز شهر به صورت ماهیانه             2.043 دلار امریکا
قیمت اجاره آپارتمان سه خوابه در مرکز شهر به صورت ماهیانه              3.693 دلار امریکا

مراحل خرید ملک در امارات

در صورتی که قصد خرید ملک در امارات را دارید باید یک ملک را انتخاب کنید، سپس با استفاده از ویزای توریستی به این کشور سفر کنید تا بتوانید انتقال سند را انجام دهید و همین طور نیاز است تا به اداره مهاجرت امارات مراجعه کنید و مدارک هویتی به همراه پاسپورت و عدم سوءپیشینه خود را ارائه بدهید. معمولا در طی 14 روز اقامت امارات برای شما صادر می شود. توجه کنید که چنانچه شما ملکی را با وام و به صورت پیش فروش خریداری کنید، نمی توانید اقامت امارات را دریافت کنید. پس هنگام خرید ملک به وام نداشتن آن توجه داشته باشید.

دبی و رودخانه آن

معایب خرید ملک در امارات

خصوصی بودن بیمه

شهریه زیاد دانشگاه ها

امکان کار وجود ندارد

هزینه زندگی در امارات

چنانچه می خواهید، در این کشور سرمایه گذاری یا زندگی کنید، باید از هزینه های زندگی هم باخبر باشید. با این حال باید گفت که نمی توان هزینه دقیقی برای هر خانواده تعیین کرد، زیرا این هزینه ها به مقدار زیادی بستگی به سبک زندگی فرد دارد. از آن جا که سطح رفاهی این کشور در سطح بالایی است و تورم در آن منفی است، زندگی در آن بسیار آسان تر از کشورهای دیگر خواهد بود.

در این کشور هزینه زندگی در بخش های مختلف آن متفاوت است. ابوظبی به دلیل اینکه پایتخت امارات است، هزینه ملک و زندگی در آن بالاتر خواهد بود. از طرف دیگر دبی هم یکی از شهرهای بسیار مشهور و توریستی این کشور است پس در این شهر باید انتظار هزینه های بیشتری را داشت. به طور معمول هزینه یک فرد مجرد بدون اجاره خانه 1.076 دلار امریکا است.

غروب خروشید در امارات

خرید ملک در امارات و تابعیت کشور امارات

همان طور که پیش از این هم به آن اشاره داشتیم، کشور امارات قوانین سخت گیرانه ای درخصوص تابعیت این کشور دارد و با خرید ملک نمی توانید تابعیت آن را دریافت کنید، اما اگر با یک شهروند اماراتی ازدواج کنید، بعد از گذشت سه سال امکان گرفتن تابعیت این کشور وجود دارد. همچنین در صورتی که فرد به مدت 30 سال در این کشور زندگی کند، در صورت که شرایط مورد نیاز را برآورده کند، قادر به گرفتن تابعیت آن خواهد بود. البته با این حال طبق قانون جدید روند دریافت اقامت بعد از 5 سال با شرایط خاصی مهیا شده است. توجه داشته باشید که برای گرفتن تابعیت امارات باید تابعیت کشور قبلی خود را رها کنید، زیرا این کشور تابعیت دوگانه نمی دهد.

مشاهده ادامه مطلب
سوالات متداول

متداول‌ترین پرسش‌هایی که برای کاربران ممکن‌است پیش بیاید

یک میلیون درهم یا 204 هزار دلار

برای زندگی ماهیانه بدون اجاره خانه مبلغی به اندازه 1.076 دلار امریکا نیاز است.

خیر، خرید ملک در امارات منجر به گرفتن تابعیت نمی شود.

750.000 درهم.

نظرات شما

نظرات کاربران درمورد اخذ اقامت با خرید ملک در امارات

نظر شما با موفقیت ثبت شد و پس از تایید نمایش داده خواهد شد.

تاکنون هیچ نظری ثبت نشده

تا کنون هیچ نظری برای این پست ثبت نشده شما می‌توانید اول نفر باشید.

اخذ اقامت با خرید ملک در امارات

کشور امارات کشوری عربی است که بیشتر شهروندان آن را افراد خارجی تشکیل می دهد و علت آن شرایط مناسبی است که این کشور برای مشاغل مختلف به وجود آورده است.