درود، چطوری میتونم به شما کمک کنم ؟

اقامت دبی در ۱۰ روز

اخیرا به دلیل کرونا و به هم خوردن شرایط اقتصادی دبی به دنبال جذب سرمایه است و این شرایط را برای ایرانیان مهیا کرده است. اقامت دبی به صورت سه ساله است و از طریق ثبت لایسنس تجاری به نام شخص متقاضی در کشور امارات، اخذ می‌شود.

این اقامت شامل سرپرست خانواده ، همسر و فرزندان زیر 18 سال پسر و فرزندان مجرد دختر است. گرفتن اقامت اصطلاحا به صورت ثبت شرکت است ولی شرکت لزوما نباید فیزیکی باشد.

اخذ اقامت دبی به دو روش ثبت شرکت و خرید ملک انجام می شود.

ثبت شرکت در دبی

شرکت با مسئولیت محدود: در این مورد حوزه اختیارات فرد بیشتر است و این جواز برای راه‌اندازی یا گسترش کسب و کار است.
این نوع جواز به دو صورت با کفیل و بدون کفیل است. کفیل گارانتی کننده و ضمانت کننده فرد متقاضی است. کسانی که در ایران کسب و کاری دارند و تحت این کسب و کار در ایران شرکتی را دارد و می خواهد دفتر یا نمایندگی در دبی نیز داشته باشد ، می تواند از این راه اقدام کند.

شرکت خدماتی: در این مورد فرد نمی‌تواند واردات و صادرات انجام دهد و این جواز برای شغل‌های خدماتی مثل تاسیس رستوران. این نوع ثبت شرکت برای افرادی است که نمی خواهند زیاد هزینه کنند و یا بیزینسی برای گسترش ندارند. پروسه این جواز کمتر است و گرفتن اقامت از طریق این جواز سریعتر انجام می شود.

خرید ملک

در صورت خرید خانه ‌ای با ارزش بیشتر از یک میلیون درهم در دبی، اقامت 2 یا 3  ساله برای شما و خانواده تان صادر می‌شود. در واقع با خرید ملک در امارات یک نوع اقامت موقت برای شما صادر می‌شود که باید هر چند مدت یکبار تمدید شود. همچنین باید اشاره کنیم که با داشتن اقامت خرید ملک، شما و خانواده تان اجازه کار در امارات را نخواهید داشت.ملک خریداری شده می بایست در منطقه تایید شده اداره مهاجرت باشد تا در پروسه صدور اقامت مشکلی پیش نیاید همچنین املاکی که مورد خرید و فروش قرار می گیرند باید پایان کار گرفته باشند.
مزایای اقامت دبی
امارات یکی از ثروتمندترین کشورهای پادشاهی در جنوب غربی قاره آسیا است. وجود مالیات صفر درصد در کشور امارات باعث شده که تعداد بسیار زیادی از کسب  و کار های بین المللی در دبی و مناطق دیگر امارات فعال باشند و به تجارت خود رونق دهند. با اینکه سیاست های امارات برای جذب سرمایه گذار در سال های اخیر بسیار بهبود یافته است و با کارگران خارجی به خوبی و عادلانه رفتار می شود و این اشخاص در طی مدت زمان کار و اقامت در امارات درآمد قابل ملاحظه ای دارند اما مهاجران هرگز نمی توانند بخشی از جمعیت بومی و دایمی امارات شوند. کشور امارات هیچگونه سیاستی در زمینه ی اعطای پاسپورت به شهروندارن خارجی ندارد. بیشتر مجوزهای اقامتی که برای شهروندان کشورهای خارجی صادر می شود، اکثرا سه ساله و قابل تمدید هستند.

زمان و هزینه

شرکت آسان سفر با همکاری کارگزاران معتمد خود در دبی امور مربوط به اخذ اقامت شما را ، از ثبت شرکت تا دریافت کارت اقامت را در طول مدت سفر شما به دبی به طور کامل توسط کارشناسان اقامتی خود انجام می دهد.

مدت سفر شما به دبی با توجه به نوع ثبت شرکت بین 10 تا 14 روز  متفاوت می باشد . پاسپورت باید تا زمانی که لیبل اقامت در آن خورده می شود دست کارگزار و کفیل در دبی بماند و متقاضی می تواند پس از انجام این پروسه پاسپورت خود را دریافت کند و به ایران برگردد و دو الی سه روز بعد از آن کارت اقامت برایش صادر و ارسال می شود.  

شخص متقاضی می‌بایست جواز خود را هر ساله تمدید کند و هزینه تمدید آن نسبت به نوع جواز یا لایسنسی که دارد، متفاوت است و حدود 8 تا10 هزار درهم هزینه دارد.

ثبت شرکت LLC

متقاضی اصلی 35 هزار درهم
  • به ازای هر همراه
    ( همسر و فرزندان پسر زیر 18 سال و دختر مجرد )
  • 10 هزار درهم

ثبت شرکت خدماتی

متقاضی اصلی 35 هزار درهم
  • به ازای هر همراه
    ( همسر و فرزندان پسر زیر 18 سال و دختر مجرد )
  • 10 هزار درهم
مدارک لازم برای اخذ اقامت دبی:
سوالات متدوال اقامت دبی

بهترین و سریعترین روش برای اخذ اقامت ، ثبت شرکت در این کشور است چراکه هم کسب و کار خود را جهانی می کنید و هم از مزایای اقامت امارات بهره مند می شوید.

کشور امارات پاسپورت شهروندی نمی دهد و اتباع خارجی فقط قادر به اخذ اقامت قابل تمدید می باشند.

در حال حاظر کشور امارات برای ایرانیان به سختی ویزای کار صادر می کند. برای کار در امارات ابتدا باید به کاریابی در آنجا

بپردازید و پیشنهاد کاری دریافت کنید.

خیر ، کشور امارات تابع سیستم خون است و تنها در صورتی که والدین تابع امارات باشند ، فرزندان نیز تابعیت کشور امارات را

دریافت خواهند کرد.

ملک خریداری شده برای اخذ اقامت باید حداقل یک میلیون درهم ارزش داشته باشد. در صورتی که در سند خانه چند نفر با هم شریک هستند ، سهم هر نفر به منظور اخذ اقامت باید حداقل یک میلیون درهم باشد. دقت داشته باشید که سند ملک خریداری شده نباید در رهن یا وثیقه باشد.

مشاوره رایگان اقامت دبی خانم آیدا سلطانیه