دریافت پاسپورت دومینیکا

طبق گزارشات منتشر شده در ژانویه2021 اتباع کشور دومینیکا می‌توانند بدون نیاز به ویزا به 140 کشور سفر کنند. اعتبار پاسپورت دومینیکا در رتبه 37 ام جهان قرار دارد. مهم ترین کشور ها که با داشتن پاسپورت دومینیکا بدون نیاز به ویزا می‌توان به آن ها سفر کرد، انگلستان و کشور های حوزه شینگن می‌باشد.

مزایای دریافت پاسپورت دومینیکا و سرمایه گذاری در این کشور

لازم به ذکر است افتتاح حساب های بانکی بین المللی برای ایرانیان بالخصوص برای تجار، صاحبین صنایع و کارافرینان از اهمیت بالایی برخوردار است که با توجه به شرایط بانکی کشور و قوانین سخت گیرانه برای اتباع ایرانی این امکان به راحتی فراهم نیست ولیکن با در دست داشتن پاسپورت دومینیکا میتوانید حساب بانکی افتتاح کنید و از مزایای یک حساب بین المللی بانکی در هر کجای جهان هستید استفاده کنید.

مدارک مورد نیاز جهت اخذ پاسپورت دومینیکا

مراحل دریافت پاسپورت دومینیکا

زمان و هزینه

فرآیند دریافت پاسپورت دومینیکا، 3 تا 4 ماه زمان می‌برد و هزینه‌های اخذ پاسپورت از طریق کمک مالی به دولت به صورت زیر می‌باشد

متقاضی اصلی

100.000 $

زوج بدون فرزند

150.000 $

زوج با فرزند زیر 16

175.000 $

زوج با 2 فرزند زیر 16

175.000 $

برای مشاهده این توضیحات در سایت اصلی کشور دومینیکا اینجا را کلیک کنید

 

روش سرمایه گذاری

دومین راه برای اخذ شهروندی دومینیکا آن است که متقاضیان باید ملک مجازی به ارزش حداقل ۲۰۰۰۰۰ دلار خریداری کنند و با این خرید در بخشی از پروژه ها و مستغلات اصلی کشور دومینیکا، سهیم شوند. در این روش متقاضی موظف است از تاریخ اعطای تابعیت به مدت پنج سال، این سرمایه گذاری را ادامه داده و بعد از پنج سال قادر خواهد بود، املاک و مستغلات سرمایه گذاری شده را بفروش برساند. لازم به ذکر است که دولت دومینیکا ارزش املاک و پروژه­های در حال احداث را مشخص می نماید .

نمونه پاسپورت دومینیکا

مشاوره رایگان اقامت دومینیکا خانم توانا