اخذ ویزای کشور کانادا ۲۰۲۱

کانادا، کشوری در قاره امریکاست که با ایالات متحده امریکا هم مرز است. واحد پولی آن دلار کانادا و جمعیت آن 37 میلیون نفر می باشد. زبان رسمی آن انگلیسی و فرانسوی است. کانادا در حال حاضر یکی از بهترین کشورهای دنیا  برای مهاجرت می باشد. برای این ادعا، دلایل متعددی را برای این موضوع می توان شمرد، مانند زبان انگلیسی که زبان رسمی این کشور به حساب می آید. همچنین سیستم مهاجرپذیر بودن این کشور از جمله آن دسته از عوامل مهم می باشد. اقلیم خوب، جمعیت کم، مساحت بالا رفاه اجتماعی بالا، اقتصاد قوی و سطح فرهنگی غنی همچنین نزدیکی به کشور امریکا و دیگر شرایط مهم دیگر از جمله عوامل ترغیب کننده مهاجرت و اخذ ویزای کانادا است. این کشور به افراد متقاضی مهاجرت اجازه می دهد که در ابتدا با اخذ ویزا کانادا به این کشور ورد کرده و پس از اخذ اقامت، برای اخذ تابعیت نیز اقدام کنند. با آسان سفر تا دریافت ویزای توریستی کانادا همراه باشید

اخذ ویزای کشور کانادا ۲۰۲۱

شرایط ویزای توریستی کانادا

ارزیابی رایگان

همین امروز بصورت رایگان وضعیت خود را ارزیابی کنید تا مشاوره دریافت کنید

مشاوره رایگان

ساعت مشاوره را رزرو و با کارشناسان ما مشاوره رایگان داشته باشید

پارکینگ رایگان

بدون نگرانی از پارکینگ وسیله نقلیه خود،‌ گروه آسان سفر برای شما پارکینگ رزرو می کنند

قیمت انواع ویزای کانادا

هزینه ویزای توریستی در مجموع 185 دلار هست که شامل 100 دلار هزینه ویزا و 85 دلار هزینه انگشت نگاری می باشد. کلیه افراد زیر 14 سال و افراد بالای 80 سال از پرداخت هزینه و انجام انگشت نگاری معاف هستند.افرادی که بین چهارده تا هشتاد سال هستند هزینه ای معادل هشتاد و پنج دلار کانادا را باید بابت هزینه ویزای کانادا بپردازند. این هزینه باید پرداخت شود و انگشت نگاری نیز انجام گیرد

اخذ ویزای کشور کانادا ۲۰۲۱

مدارک لازم برای دریافت ویزای کانادا

مراحل اخذ ویزای کانادا

اخذ ویزای کشور کانادا ۲۰۲۱

سوالات متداول اخذ ویزا کانادا

اخذ ویزای کانادا شرایط خاصی را نیاز دارد که باید به این موارد توجه داشته باشید. از مهم ترین شرایطی که برای ویزای کانادا باید داشته باشیم این است که حتما سابقه سفر قابل قبولی داشته باشیم و دلیل هایی را برای برگشت به کشور به سفارت ارائه کنیم.

اخذ ویزای کانادا نیاز به هزینه های نامتعارف ندارد. کافی است به خوبی تحقیق کنید و مشاوره های صحیح از اسان سفر بگیرد تا با کمترین هزینه اقدام به اخذ ویزا بنمایید.

فراموش نکنید که ویزای تضمینی وجود ندارد و دعوتنامه نمیتواند به تنهایی جواب ویزای شما را مثبت کند زیرا حتی بدون دعوتنامه هم میتوان ویزای کانادا گرفت. اما اگر دعوتنامه معتبر داشته باشید شانس بیشتری برای مثبت شدن روند پرونده خود دارید.

اگر می خواهدید بدانید که ویزای کانادا چقدر طول میکشه، طبق تجربه در صورتی که مدارک شما تکمیل باشد از زمان درخواست و شروع پرونده تا درج ویزا در پاسپورت حدود دو ماه زمان خواهد برد.

برای پیگیری جواب ویزا باید پس از انجام انگشتنگاری در دفاتر وک، اکانت و یا ایمیل خود را روزانه بررسی کنیم زیرا جواب ویزا فقط از این طریق قابل مشاهده می باشد.

دقت داشته باشید که از بین کلیه مدارک و شرایط درخواست ویزا داشتن سابقه سفر معتبر به همراه مدارک شغلی و دعوتنامه اعتبار بیشتری به پرونده شما داده می شود.

اگر قصد دارید برای مدت 5 تا ده سال از سفر به کانادا محروم شوید از مدارک جعلی و ساختگی استفاده کنید. لطفا سفارت کانادا را زیادی ساده در نظر نگیرید زیرا به راحتی مدارک جعلی شما شناسایی شده و علاوه بر ریجکتی و سوخت هزینه 5 الی 10 سال از ورود به کانادا بلاک می شوید.

مشاوره رایگان اقامت فرانسه با خانم آیدا سلطان