درود، چطوری میتونم به شما کمک کنم ؟

درباره ما

درباره آسان سفر

20 سال تجره در زمینه
مهاجرت و ویزا

آژانس هواپیمایی آسان سفر فعالیت خود را از سال 1375 آغاز نموده است، در این سال ها همیشه رضایت کامل مسافران را مهمترین هدف خود قرار داده و با ارائه خدماتی با کیفیت و نو به مسافران و آژانس های همکار، توانسته در این صنعت پیشرو باشد. خدمات آسان سفر شامل خرید بلیط هواپیما، رزرو هتل و … می باشد که با استقبال بالای مشتریان خدمات مشاوره ای در زمینه اخذ اقامت و سرمایه گذاری را نیز آغاز نموده است.

آسان سفر بی اغراق یکی از محبوبترین و بزرگترین شرکت های مشاوره تخصصی در امور گردشگری و مهاجرتی است که از لحظه عقد قرارداد مشاوره و حتی پیش از قرارداد براساس اصول مدیریتی و با مشورت بزرگترین و برترین شرکت های IT در دنیا سیستم خاصی را برای مشتری در در نظر گرفته و از لحظه عقد قرارداد مشاوره به طور سیستماتیک برای ارائه خدمات مشاوره به شما برنامه خاصی دارد.

مشاوره تلفنی با کارشناسان آسان سفر رایگان و فاقد هزینه می باشد. تمام هموطنان ایرانی در سراسر جهان می توانند جهت مشاوره تلفنی اولیه به طور رایگان با ما تماس گرفته و در صورت تمایل برای مشاوره حضوری با مشاوران ما یا عقد قرارداد مشاوره برنامه ریزی نمایند.

شما می توانید در هر زمانی جهت مشاوره با کارشناسان ما در آسان سفر وقت مشاوره را رزرو نموده و بصورت رایگان مشاوره داشته باشید. تمامی کارشناسان گردشکری ما در آسان سفر به این موضوع می اندیشند که درچهارچوب قوانین و مقررات حقوقی و قانونی به شما هموطنان عزیز خدمات برتر و بهتری را ارائه کرده و صرف نظر از یک شرکت گردشگری به عنوان یک شرکت مشاوره ای خدمت گزار مردم عزیز باشند. شما می توانید در موتور جستجوی گوگل وب سایت آسان سفر را جستجو نموده و همچنین از طریق تعداد زیادی از متقاضیان که با ما مشاوره داشته اند از سابقه درخشان آسان سفر تحقیق بفرمایید.

چرا

آسان سفر

  • شرکتی جوان و استارتاپی با مدیریت استراتژیک
  • 25 سال تجربه در زمینه گردشگری و مهاجرتی
  • کارشناسان مجرب، کارمندان جوان و با انگیزه
  • پاسخگویی به تمام مشکلات و ضمانت در کار
  • خدمات مشاوره های تلفنی و حضوری رایگان
  • عدم اتلاف زمان مشتریان (پارکینگ رایگان)
  • کسب رضایت مشتریان و خدمات پس از سفر

از این که وب سایت آسان سفر را انتخاب نمودید از شما سپاس گزاریم.

مشاور ما

با تیم تخصصی ما آشنا شوید

کادر مجرب گروه آسان سفر در هر لحظه آماده ارائه خدمات به شما عزیزان می باشد. این خدمات شامل مشاوره قبل از تصمیم به مهاجرت تا زمان رسیدن شما به مقصد می باشد.

به مشتریان آسان سفر بپیوندید

مشتریان راضی ما

پروژه ها تکمیل شده